Archer C50 - Zmiana oprogramowania na OpenWrt

Instrukcja instalacji Openwrt:

Pobierz i wypakuj spreparowane recovery z OpenWrt dostępne w załączniku tego posta:

  1. Skonfiguruj serwer tftp udostępniając ten plik: tftpd32:
  1. Ustaw adres ip na karcie sieciowej komputera na 192.168.0.66
  1. Wyłącz router.
  2. Podłącz komputer do portu LAN routera.
  3. Naciśnij i trzymaj przycisk reset/wps.
  4. Włącz router i czekaj aż dioda WPS się zapali - około 8 sekund.
  5. Rozpoczęła się procedura recovery.
  6. Puść przycisk reset/wps.
  7. Czekaj około 60 sekund.

Gotowe!!
Jeśli po 20 sekundach od zapalenia diody WPS system nie pobierze firmware to nastąpi dalsze uruchamianie systemu. Sprawdź ustawienie serwera tftp oraz czy znajduje się plik o nazwie ArcherC50V1_tp_recovery.bin w udostępnionym folderze.

Z racji że ostatnie wydania LEDE mają poprawione nagłówki i można je wgrać bezpośrednio przez System Tools - Firmware Upgrade to odradzam używania trybu recovery w celu przechodzenia na OpenWRT/LEDE

Pobierz Firmware bez bootloadera lub spreparowane recovery z oficjalnym firmware załączone do tego postu:
Plikiem Archer C50v1_0.9.1_1.0_up(150325).bin wystarczy zaktualizować oprogramowanie OpenWrt.
Plikiem recovery: ArcherC50V1_tp_recovery.bin postępujemy tak samo jak z pierwszym wgraniem OpenWrt.

wgrywałem ten firmware z pierwszego posta i router nie wstawał, dopiero to z drugiego posta przywróciło go do życia
pali się wyłącznie ikonka z daszkiem nad fakju, miga co jakiś czas

nominacja do tekstu miesiąca :smiley: (jeśli nie roku?)
sądzę że masz na myśli kontrolkę połączenia Ethernet (powinno być raczej kilka takich samych - przełóż skrętkę w inne gniazdo a zobaczysz czy zgadłem)
edit: ten router ma jedną wspólną ikonkę LAN dla wszystkich portów czego nie wziąłem pod uwagę wyżej

w istocie jest to ikonka lan, co nie zmienia faktu iż ten firmware nie działa

dziwna sprawa bo ta ikona świadczy też o tym że system został całkowicie załadowany.
Czy masz dostęp do http://192.168.1.1/
Router rozdaje adresy IP?
Sprawdź port LAN 2 albo 3 powinna zapalić sie czerwona WAN bo to jeszcze nie zostało dopracowane.
Spróbuj jeszcze czy router odpowiada na ping.

Oczywiście zanim zaczniesz to sprawdzać to po wgraniu firmware zmień IP karty sieciowej na automatyczne pobieranie adresu IP.

po wgraniu tego firmware nie paliły się żadne ikonki oprocz tej lan
power, wifi, nic, tylko sam lan, więcej nie sprawdzałem
jednak trybi, ale ustawienie go w tryb repeatera, graniczy z cudem