WR841N dynamiczne ip co chwile nie ma internetu

witam , dzisiaj cos zmienili w mojej sieci i statyczne ip przestalo dzialac a infolinia kazala mi zmienic na dynamiczne co pomoglo , ale tylko na minute .
przez minute po polaczeniu mam intrenet potem wi fi pokazuje mi polaczenie ale brak dostepu do inernetu . musze kliknac relase a potem renew aby znow miecinternet na minute , bawie sie dzisiaj z tym caly dzien i zrezygnowany pisze o pomoc do was . Prosze was o szybka pomoc i dziekuje z gory , pozdrawiam

Co to za dostawca? Połączenie bez routera jest stabilne?

euronet , lokalny dostawca w bialymstoku , nie sprawdzalem czy bezposrednio z kabla jest stabline ale zaraz to sprawdze i dopisze
tak , przez kabel jest wsyztsko dobrze i sie nie rozlacza

Internet dostarczony radiowo? Możesz wrzucić status routera.

nie , norlamnie kablem od dostawcy

co moze byc nie tak ? odczulem takie wrazenie ze router dopiero po kilku minutach szuka nowego adresu przez co co chwile nie mam internetu

Kablowo i bezprzewodow też tak samo wygląda przy połączeniu przez router?

chodzilo mi o polaczenie ebzprosrednio z kabla wczenisej , bez routera , na routerze kablowo i bezprzewodowo wyglada tak samo

http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WR841N_V8_130506.zip uaktualnij oprogramowanie.

nie pomoglo , nadal jest to samo

Problem zgłaszałeś u swojego dostawcy? Wcześniej w konfiguracji Static IP nie było problemów?

zglaszalem lecz powiedzieli ze internet caly czas jest dostarczany , na static nigdy nie bylo problemow

mecze sie z tym drugi dzien , ktos cos pomoze czy nie ma rady ?

Dostawca zezwala na podłączenie własnych routerów? Status routera pokazuje cały czas jakiś adres na WAN-ie? Co masz w DHCP Settings routera?
Możesz jeszcze zrobić taki test -

pozwala chyba ze wlasnie wczoraj sie cos zmienilo , caly czas sa adresy an wanie , a to mam w dhcp :
DHCP Server: Disable Enable
Start IP Address: 192.168.0.100
End IP Address: 192.168.0.199
Address Lease Time: 120 minutes (1~2880 minutes, the default value is 120)
Default Gateway: 192.168.0.1 (Optional)
Default Domain: (Optional)
Primary DNS: 195.177.196.14 (Optional)
Secondary DNS: 8.8.8.8 (Optional)

Zrób test który podałem ci w linku. Daj info które pingi przerwały.

wszyztsko idzie bez zarzutu poki mam inetrnet , zaraz sprobuje gdy sie rozlaczy , wszytsko czyli 2 dnsy i brama

No to normalne że jak jest internet to działają wszystkie :wink:

nie mialem teraz neta to nic nie idzie , ani brama ani dnsy , i pokazuje mi siekomunikat
adres 77.46.97.151 jest nieosiagalny ( czyli moje ip )

Czyli to problem z połączeniem do samego routera. Nie można nawet wykluczyć problemu z komputerem. Dzieje się to na wszystkich urządzeniach w sieci? Sprawdzasz kablowo czy bezprzewodowo?