WR710N w trybie Klient

Mam pewien problem z połączeniem dwóch routerów tplink - otóż mam router WR841N który udostępnia internet wifi. Kilka dni temu zakupiłem telewizor który niestety nie ma wbudowanego wifi dlatego też zakupiłem router WR710N w celu przyłączenia go do sieci wifi i udostępnienia internetu kablem do tv. Skonfigurowałem oba urządzenia i uzyskałem internet w tv - niestety po ok. 30 minutach telewizor wyświetla komunikat o braku połączenia z internetem (zrywa połączenie). Dzieje się tak za każdym razem - sprawdzałem już chyba wszystko i nie wiem co robić. Router wr841n ma IP 192.168.1.1 natomiast wr710n w trybie Client ma IP 192.168.1.2 - na routerze z netem włączone DHCP, na kliencie wyłączone. Telewizor ma IP 192.168.1.110, tj. w zakresie DHCP routera z netem.
Pomóżcie - co może powodować zrywanie netu. Zaznaczam, że po restarcie routera WR710n znowu jest net w tv przez ok 30 minut i siada ponownie. Szyfrowanie mam WPA2, wszystkie inne zabezpieczenia na obu routerach wyłączone. Nie mam już pomysłu.

Pierwsza sprawa to poziom sygnału i zakłócenia od innych sieci? Jaki masz poziom sygnału z WR841?

W pokoju w którym znajduje się router wr710n, na moim laptopie jakość sygnału znakomita. Zakłócenia raczej nie wchodzą w grę, poza tym internet w tv właśnie przez tego klienta (wr710n) przez 30 minut działa absolutnie bez żadnego problemu (oglądałem film na vod w jakości hd). Moim zdaniem coś tu szwankuje między tymi routerami - jakby główny router po określonym czasie czegoś żądał od klienta a ten mu tego nie dostarczał i rozłącza - wówczas żeby mieć net muszę ponownie włączyć tv lub router.

A zakłócenia od innych sieci? Zainstaluj sobie inSSIDer-a na laptopie i daj obrazek z zakładki NETWORKS programu.

ściągnąłem tylko sieci w standardzie n