WR-740N brak połączenia z internetem

Witam. Mam dosc duzy problem z internetem.Otoz, posiadam router tp link tl-wr740n i nie moge polaczyc sie z internetem, ani zainstalowac sterow z plytki, ani w menedzerze urzadzen . :c
Ma ktos jakis pomysl? Dodam, ze mam windows XP. Wczesniej na sevenie wszystko dzialalo.

Routera nie instalujemy ! Pokaż ipconfig/all jak jesteś podpięty komputerem do routera .Jak masz doprowadzony internet do mieszkania?

Wyskakuje napis "Konfiguracja ip systemu windows" :confused:
a router podpiety do komputera przez kabel "ethernet" i przez modem. Dodam jeszcze, ze wifi w domu dziala normalnie.

Kartę sieciową w komputerze masz ustawioną na automatyczne pobieranie adresacji ?

chodzi oto "połączenia sieciowe", tak? Nie mam tam utworzonej zadnej sieci.

Nie nie o kartę mi chodzi czy masz ustawioną na automatyczne pobieranie adresów. Proszę o screena z ipconfig/all jak jesteś podpięty do routera .

Mozna wiedziec gdzie ta karte sie ustawia? A ze screenem bedzie gorzej, poniewaz jestem na telefonie.

Punkt 7 w poradniku ma być zaznaczone na automatyczne pobieranie adresacji

Odłącz tego WR-a od modemu. Skąd masz dostarczany internet? Zresetuj go do ustawień fabrycznych przyciskiem z tyłu. Podłącz go kablem do kompa i wykonaj polecenie z postu #2. System ma zainstalowany SP3? Próbowałeś łaczenia modemu bezpośrednio do komputera? Więcej danych, wiec jedno że nie jesteśmy przed Twoim sprzętem i nie widzimy co się dzieje.

mam przepisac to co w tym punkcie? te adresy, maski itd?

Nie nic nie przepisujesz ma być na automat .

a no fakt. Caly czas mam na automatyczne. A i w menedzerze nie ma sterownikow, chyba powinny byc, ale ja nie moge znalezc do tego routera.

Tam nie ma sterowników do routera w ogóle się nie instaluje nigdzie nie jest widoczny . I odpowiedź na pytania które były zadane .

wszystkiego probowalem...

Wykonaj to !!

wykonalem wszystko i nadal nic.

Co znaczy nic? Ten modem jest Twój czy ISP? Jeżeli nie zaczniesz z nami współpracować temat zamknę. My poświęcamy swój wolny czas na pomoc dla Was.