Usługa wymiany slotu kart SIM w TP-MR6400 v6

Witam,

W skrócie:
Szukam kogoś kto mógłby mi to naprawić TP-MR6400 v6, mianowicie wymienić slot kart SIM. Najlepiej w okolicach Warszawy, ew. mogę wysłać paczką.

Historia:
Po kupieniu routera używałem w nim karty której używam w telefonie. Po dwóch dniach przerzuciłem kartę SIM do telefonu po czym próbowałem włożyć pusty adapter karty SIM do slotu :man_facepalming: i nie chciał wejść do końca, po czym nie chciał wyjść. Jakby ugrzązł w połowie drogi. Wyciągnąłem go siłą bo nie widziałem innego rozwiązania. Podejrzewam że wygięłem lub połamałem któryś z pinów (nie zauważyłem żeby coś wypadło).

Pozdrawiam,
Grzesiek

Poczytaj ten wątek:


Będzie ciężko całościową usługę dostać w rozsądnej cenie. Ale jak sobie sprowadzisz gniazdo (ustaliwszy jakie to gniazdo - musisz rozebrać i porównać np. z powyższym) to jest szansa, ze w 100 PLN się zamkniesz u jakiegoś znajomego elektronika.

1 polubienie

W nim wypadku było to:

  • kilka złotych za slot;
  • kilkanaście za przesyłkę;
  • 50 złotych za robociznę;
  • kilkanaście/kilkadziesiąt telefonów;
  • jedna wizyta u partaczy od telefonów GSM (pomoc chcieli jako nieliczni, ale jak się okazało popsuty slot wyrywali chyba na siłę, bo jedna ścieżka była uszkodzona).
    Reasumując - wymiana jest bardzo prosta, ale ciężko znaleźć kogoś, kto to zrobi, a posiadanie slotu na podmianę znacząco upraszcza sprawę.

Jak umiesz to rozbierz obudowę i zobacz jak wygląda karta SIM - w zacytowanym wątku wstawiłem zdjęcia, może to to samo, więc będziesz wiedział gdzie zamówić.

1 polubienie