Transmitery sieciowe jakie wybrać?

Witam użytkowników forum,
Jak w temacie, wymyśliłem sobie w domu usługę multiroom NC+, w związku z tym że dom jest już wykończony, żona zrzędliwa, nie mogę puścić sygnału po kablu. W domu mamy sieć internetowa ( Ruter TP Link MR3420 oraz w rezerwie TL-WR702N leżący w kartonie od nowości) komputerki fajnie śmigają, chciałem połączyć niezależnie , czyli tylko pomiędzy sobą dekodery NC+ , bez podłączania ich do internetu- nie mam takiej potrzeby. Czytałem tu i tam i wybrałem opcje transmiterów sieciowych, założyłem że będą działać nie wpływając negatywnie na istniejącą już siec internetową w domu , problem tylko który zestaw wybrać , i to pytanie kieruję do Was fachowców.
Może ktoś z Was już myślał o tym rozwiązaniu, a jak nie to myślę że ktoś z tego skorzysta w przyszłości, zapraszam.

Każdy model (zestaw) jest przezroczysty dla sieci więc po sparowaniu urządzeń podłączenie jest tak jak byś podłączył kabel między tunerami NC+. Polecam 2xPA4010

Jak masz internet to podłącz je do niego czyli do sieci domowej.
Po co kombinujesz na siłę?
Odpal router co zalega w pudełku bo i tak za jakiś czas jak nie będzie działał to wywalisz go do śmieci.

niestety nie mogę podłączyć do sieci, bo główny ruter jest na górze , podstawowy dekoder jest na dole, do tego drugi dekoder czyli multiroom będzie na górze w innym pomieszczeniu. Mógłbym podłączyć nano ruter do głównego dekodera i dokupić drugi , sparować je razem , ale obawiam się o sygnał , mury są dość grube i dużo zakrętasów, i tak musiałem dokupić mocniejsze anteny do 3420.

czemu akurat ten KIT

Dlatego że sprawdzałem u siebie i działa bez żadnego problemu -

Czytałem, zmyliła mnie fota, bo zestaw który opisałeś ma dodatkowo gniazdo 230V .

PA4010 nie ma żadnego gniazda 230V w wątku to tylko moja grafika aby ludzie zrozumieli o co chodzi z podłączeniem PLC.

Sorki, wbiłem tylko model , i wyskoczyły mi dwa TL-PA4010PKIT z gniazdem i TL-PA4010KIT bez gniazda.

zamawiam i wypróbuje

Tak dokładnie:
P - dodatkowe gniazdo 230V na obudowie
KIT - zestaw (para urządzeń)
T - trzy urządzenia w zestawie.
Czekamy na opis funkcjonowania.