TP-LINK WA730RE Konfiguracja

Witam ! W związku ze słabym sygnałem wi-fi postanowiłem zakupić extender. Router który posiadam to linksys WAG200G. W ustawieniach routera mam napisane Local IP Address 192.168.1.1 a Starting IP Address 192.168.1.100. Po włożeniu płyty i podłączeniu extendera kablem Ethernet do laptopa oraz po wcześniejszym podłączeniu go do prądu, pojawia się w instalatorze miejsce w którym należy wpisać IP. Napisane jest tam że z reguły jest to 192.168.0.254. Po wpisaniu 192.168.0.254 pojawia się miejsce do wpisana nazwy użytkownika tp-link oraz hasło. Co tutaj należy wpisać ? Jak wpisuje moje IP pojawia się informacja o tym, że jest ono złe. Proszę o pomoc!

domyślny login i hasło to admin

Próbowałeś konfiguracji przez przeglądarkę internetową bez użycia płyty -

Przeczytałem poradnik:

Proszę o wyrozumiałość ale nie rozumiem kompletnie o co chodzi... Przy instalacji przy użyciu Easy Setup Assistant w momencie wpisywania Input IP Address of Range Extender jakie IP należy wpisać ? To co mam podane w programie czy to co mam podane przez mój router ?

Nie używam oprogramowania do konfiguracji routera czy punktu dostępowego. Wszystko spokojnie zrobisz przez przeglądarkę internetową.

Może wrzuć jakieś obrazki z tej konfiguracji przez Easy Setup Assistant bo nie wiem w którym jesteś momencie.

Po zalogowaniu się do wzmacniacza wykonuj operację z zakładki Quick Setup. Ustaw dodatkowo jako region - Poland. Wyszukaj nazwę swojej sieci nadającej przez router.

Wysyłam print screeny z instalatora. Po kliknięciu next, prosi o padanie nazwy użytkownika i hasła, wpisuje moją nazwe użytkownika i hasło admin i nie chce przejść dalej, tylko znika to co napisałem i tak w kółko. CHACA - jak mam zalogować się do wzmacniacza ?

Próbowałeś admin i admin

Wstawiam jeszcze raz, bo wyżej się nie chce wyświetlić.

,

próbowałem admin admin i nadal nie działa

Input IP adres możesz wstawić taki z twojej podsieci.
Przykład:
Router główmy ma adres IP 192.168.1.1 ty wstawiasz tam 192.168.1.254

Strona mojego routera

może to coś pomoże. Po wpisaniu 192.168.1.254 pojawia się

To zostaw domyślny 192.168.0.254

Zostaw tego asystenta w spokoju. Połącz kablem extender z komputerem i wpisz w dowolną wyszukiwarkę http://tplinkextender.net

Jak zostawiam tam 192.168.0.254, to sprawa wraca do "please login the device to setup" i wpisuje albo admin admin albo nazwa użytkownika moja i admin i nic... Może chodzić o to, że mam stary router ? CHACA wpisuje http://tplinkextender.net i pojawia się strona z samymi linkami pod którymi kryją się same reklamy.

Kolego łączysz tylko repeater kablowo do komputera. Do konfiguracji nie potrzebujesz dostępu do internetu. Jeżeli masz połączenie bezprzewodowo to je rozłącz na czas konfiguracji wzmacniacza.

Proszę wybaczyć ale nadal nie wiem jak to zrobić... Jeśli nie przez asystenta to już w ogóle nie wiem jak.. największym problemem jest to hasło do wpisania i nazwa użytkownika.

Kolego w zestawie masz kabel ethernet? W komputerze jest przewodowa karta sieciowa? Łączysz urządzenia kablowo jednocześnie odłączając połączenie bezprzewodowe, otwierasz przeglądarkę internetową, wpisujesz http://192.168.0.254 lub http://tplinkextender.net i dalej postępujesz jak w załączonej instrukcji wcześniej -

Odłącz wszystkie "internety" z komputera.
Podłącz kablem komputer z repeaterem
wejdź na stronę http://192.168.0.254/
wpisz admin admin
zrób quick setup.

//administrator Ty zawsze szybciej....

No dokładnie tak próbuje zrobić. Odłączam komputer od internetu, urządzenie jest połączone z laptopem przez kabel Ethernet. Wklepuje do przeglądarki http://192.168.0.254/ , lub http://tplinkextender.net i jedyne co mi się pokazuję po wpisaniu tego to "Nie można wyświetlić tej strony Upewnij się, że adres internetowy http://192.168.0.254 jest poprawny"... Co źle robię ? Może to urządzenie jest zepsute po prostu ?

A możesz podłączyć się do sieci WiFi tego urządzenia? Kupiłeś nowe? Jak nie to zresetuj je przyciskiem z tyłu.