TP-LINK WA730RE Konfiguracja

Udało się!! Urządzenie kupiłem nowe w sklepie, jednak trzeba było jest zrestartować co spowodowało, że mogłem się zalogować do urządzenia i użyć quick setup. Dziękuje bardzo wszystkim za pomoc !!

Po 4 dniach bezproblemowego działania TP-LINK WA730RE, spowodował brak dostępu do sieci w całym domu. Internet zaczyna działać po odłączeniu urządzenia. Proszę o pomoc !

Pytanie co było tego powodem. Sieć była nie widoczna, adresacja nie przypisane, sprawdzałeś czy urządzenia (adres IP) odpowiadają na ping? Twoją wypowiedź można porównać do tego "samochód mi zgasł" może wiecie dlaczego?

Nie znam się na tym, więc nie wiem jak opisać ten problem... Sądziłem, że taki problem się często pojawia i można to jakoś prosto rozwiązać. Jest tak, że jak wyłączam urządzenie od prądu, to internet zaczyna działać. Napisz proszę od czego zacząć, żeby sprawdzić w czym może tkwić problem.

Prościej się chyba nie da.

Sieć była nie widoczna, adresacja nie przypisane, sprawdzałeś czy urządzenia (adres IP) odpowiadają na ping?

Trzeba sprawdzić dokładnie objawy po tym zawieszeniu się wzmacniacza. Sama wzmianka o rozłączeniu nic nam nie mówi.