Tp link problem konfiguracyjny

witam mam problem z konfiguracja mianowice konfiguruje wszystko potem biore reboot i internet nie działa prosze o pomoc

Co to za model routera, co to za dostawca, masz jakiś modem od niego? Troszkę więcej szczegółów o twoim łączu poprosimy!?

tak mam modem dostawca internetu to taki lokalny nazwa routera tl-wr841n
i jeszcze z takich dodatkowych informacji to router mi działał na wczesniejszej konfiguracji (sam konfigurowałem ) ale była burza i został odłącząny z prądu i od tego momentu nie moge go skonfigurować po reboocie nie ma internetu wogóle jakis problem z dns na modemie działa bez zarzutów

To nie jest nazwa routera .
Kabel z modemu w jakie wejscie wpinasz w routerze w WAN czy Lan?

wan , a model to tl-wr841n

Kontrolka portu WAN świeci w chwili podpięcia przewodu?

Odłącz na chwilę zasilanie z modemu. TP-LINK niech będzie cały czas podłączony do modemu i zasilania. Po czym pokaż zakładkę status routera.

status

ta zaznaczona mruga

Dlaczego na WAN-ie masz static IP?

ponieważ te opcje podpowiada mi konfiguracja a nie moge zmienic na dynamic

na załączonym obrazku jest sugestja ze jest odłączony wan ale to nie mozliwe ponieważ jest podłączony chyba ze nie łączy

Na obrazku widać że wam jest ewidentnie nie podłączony.

ale dlaczego skoro jest podpięty kabel

UWAGA tylko ZGADUJĘ
może dlatego, że masz np. modem z kablówki skonfigurowany do pracy z komputerem podłączonym przez USB (większość modemów kablowych nie dopuszcza równoczesnego połączenia przez USB i Ethernet)
albo dlatego, że wyłączyłeś modem dostawcy (co było sugerowane w którymś z postów powyżej)
dostarcz nam więcej danych, to może ruszymy z miejsca - jak masz podłączony modem z komputerem gdy internet działa?

nie mam nic podpięte pod usb (internet mam radiowy)

No to masz internet radiowy i modem!? Coś tu nie gra? Napisz jak masz dokładnie doprowadzony ten internet do mieszkania?

z anteny idzie taki kabel do modemu chyba ze to nie jest modem dołącze zdjecie

i z tego podłączam bezpośrednio do komputera i mam internet . router podłączam do wejscia data in , z data in do wan , nie wiem czy to zrozumiale napisałem , no i jeszcze musze dodac ze wcześniej wszystko mi normalnie działało długi czas tylko po ostatnim odłączeniu zasilania od routera tak się stało
edit : żyłem chyba w błędzie bo to nie jest modem

To nie jest modem tylko adapter PoE który zasila przez skrętkę odbiornik (WISP) który masz na zewnątrz (dach, komin lub elewacja budynku).
Podłącz przewód z internetem bezpośrednio do komputera (bez TP-Link) i jeżeli będziesz miał dostęp do internetu to daj obrazek z ipconfig /all (interesuje nas adresacja na karcie przewodowej).

Pobierz ze strony producenta najnowsze oprogramowanie i uaktualnij. Widać że masz jakieś stare. Oczywiście pod model i wersję V8.

no OK
zatem standartowe ustawienia routera nie powinny się "gryźć" z tą siecią
prawdopodobnie masz dostęp przydzielany na podstawie MAC-adresu, więc proponuję sklonować MAC-adres tej karty, którą obecnie jesteś podłączony na WAN routera
PS
miało być
ipconfig /all
a nie samo ipconfig (wtedy byśmy byli w stanie podpowiedzieć ten MAC-adres, zobaczysz go pod hasłem "adres fizyczny")