Tp link mr3420 V2 problem z firmware

Witam z góry uprzedzam że to mój pierwszy post i może być troche chaotyczny. No więc kupiłem router w/w do modemu Huawei E3372.I tutaj zaczęły się problemy.Najpierw nie widziało modemu google pomóż wygooglowałem że trzeba zaaktualizować router więc to zrobiłem i nadal nic.Dowiedziałem się że trzeba wgrać gargoyle.Wgrałem i nadal nic więc wgrałem Openwrt czy jakoś tak :P.Gdy wgrywałem wszystko ok tylko router sie nie chciał resetować czekalem 2h i wyjąłem go z prądu (tak wiem to było głupie)I teraz jak wpisuje IP 192.168.0.1 nic się nie dzieje. Do tego dodam że wcześniej zmieniałem IP routera na 192.168.10.1(też próbowałem i nie działa).Próbowałem tego całego hard reseta 30sekund ale coś nie podziałało.Czy dacie mi dobrą radę i pomożecie naprawić router?Jeżeli zły dział bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie do dobrego Pozdrawiam :smiley:

Podłącz router i spróbuj uruchomić cmd i wpisać:
telnet 192.168.1.1
jak się podłączy to znaczy że router żyje tylko nie posiada zainstalowanego trybu graficznego.

Niestety nic się nie dzieje ;( Jedynie komunikat "Nazwa telnet nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zwenętrzne program wykonywalny lub plik wsadowy"

Spróbuj putty lub zainstaluj telnet w windowsie.

Wpisanie w przegladarce tego adresu też nic nie daje?

Dacie instrukcje do tego putty ? W przeglądarce nic nie daje

Putty do pobrania:
http://the.earth.li/~sgtatham/putty/latest/x86/putty.exe

Tak jak na obrazku: W hostname or IP adress piszesz: 192.168.1.1
niżej zaznaczasz telnet i klikasz Open.

Jest coś takiego

Wgrałeś czyste Open bez obrazu graficznego LuCi.

Czyli co mam teraz zrobić? Chcę żeby router działał z Huawei e3372 pomożecie dobrać oprogramowanie i jak skonfigurować router ?
Edit:
Dodam że router z cyfrowego polsatu LTE

Wszystko jest do zrobienia.

Poczytaj dokładnie poniższy wpis:

Wgraj od razu najnowsze gargoylePL 1.6.2.2 http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitude_adjustment/ar71xx/gargoyle-1.6.2.2-ar71xx-tl-mr3420-v2-squashfs-sysupgrade.bin

Włóż modem do usb w routerze i uruchom router. Teraz skonfiguruj połączenie (konfiguracja-podstawowa)
Połączenie: DHCP (kablowe)
Interfejs WAN: eth2
WiFi wg siebie.

Czyli jeżeli dobrze rozumiem mam wgrać gargoyle.sysupgrade.bin do folderu tmp wcisnąć ctrl + t i wpisać sysupgrade ... ?
I jeszcze jedno w tym screene co dodałem mam wyłączyć telnet a włączyć ssh?

Najpierw uruchom z telnet musisz utworzyć hasło aby działało ssh więc wpisz polecenie:
passwd
i podaj 2 razy to samo hasło
zamknij telnet i przejdź do ssh.