TP LINK 722n przerywa

Zabralem rodzicom telewizor na chwile zeby podpiac kompa i od razu awantura bo film ogladali dlatego mam tylko chwilowy "wynik" lacznosci.
Mozesz cos powiedziec teraz czy za krotko?

Tu nic ci nie powiem. Sam widzisz ile sieci masz na tym kanale. Zrób test pingując router i adresy zewnętrzne. Musi być stabilnie bez przerw.

Nie chce byc jakims super optymista ale czy poprawilo sie?

Testuj testuj nie wpadaj w euforię ale sam widzisz że jest lepiej co potwierdza moją teorię,

kurcze, niby lepiej. Takie skoki jak np 102ms beda odczuwalne? Najgorsze jest to ze TPLINK wisi na klamce od drzwi zeby byl jak najblizej routera:D

nie jest juz taki duzy ale i tak co jakis czas przerywa ;/

mniej wiecej w rowynch odstepach czasowych

Gdzieś już widziałem podobny przypadek ale teraz nie mogę sobie przypomnieć co było powodem takiego zachowania karty sieciowej. Muszę poszukać. Szkoda że nie masz dostępu do routera :frowning:

pan z obslugi klienta zmienil mi kanal na 11 jednak nadal jest cos nie tak.

Teraz to jest masakra. Tak jak ci mówiłem zrobił bym niższy kanał.

zadzwonic i poprosic o ktory kanal? Facet powiedzial, ze 11 przewaznie pomaga ale zeby dzwonic drugi raz jak cos

Pisałem w postach wyżej 1 albo 2.

Zmieniony na 1

na poczatku bylo dobrze a teraz znow skacze ;<

Jak to wygląda w chwili korzystania z internetu? Widać jakąś różnicę? Cały czas jak widzisz szumy się wbijają w tle.

nie zauwazylem jeszcze jakiejs poprawy. wczesniej tez dzialal dzialal i nagle dc. Jak narazie pingujac router nie ma w nim przerw wiec, jesli bedziesz online to gdzies za 30min zdam Ci relacje

Jakie znaczenie maja tez "opoznienia"?

Cały czas bardzo nie stabilnie. Warto by przetestować tą kartę na innym komputerze.

a na lapku moge? Co musze zrobic zeby wylaczyc ta podstawowa karte z laptopa a wlaczyc ta?