TP LINK 722n przerywa

Czesc,
mam problem, kupilem ta karte(wersja z podstawka) i przy graniu, sluchaniu muzyki karta przerywa polaczaenia. Chwilowe DC np 10s, jakis dluzszy lag tj 5-6s. Karta ma odznaczone w menadzerze urzadzen "oszczedzanie energii"
Problem pojawia sie z i bez podlaczonej podstawki. Internet dziala normalnie przez wifi na lapku.
Co to moze byc?
Probowalem reinstal sterowniikow od tp, pozniej zainstalowalem jakies atherosa i po ponownym uruchomieniu system win8 nie chce sie wlaczyc. Blad: irql_not_less_or_equal

(Zdjecie z neta, ja mam po polsku)
Plyta glowna asrock H81M

Spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym, usuń wszystkie sterowniki potem pobierz najnowsze sterowniki ze strony producenta dla tej karty sieciowej i zainstaluj już w normalnym trybie pracy systemu.

jak pobiore jesli nie bede mial internetu?:stuck_out_tongue: Najpierw pobrac a potem usunac w trybie awaryjnym i nastepnie zainstalowac juz noramnie chyba tez moge prawda?:smiley:

Masz chyba inne komputery? Masz też do dyspozycji kartę przewodową? Troszkę pomyśleć i będzie sukces.

podczas proby usuniecia sterownikow TPlinka pojawia mi sie taki problem zarowno w trybie awaryjnym jak i nromalnym

6px211

To pewnie przez te sterowniki atherosa ktore nie chcialy mi sie zainstalowac

Spróbuj przywrócić system do czasu z przed instalacji.

prztwrocilem do dnia w ktorym chcialem odinstalowac i zainstalowac atherosa czyli do wczoraj i nadal ten blad. Nastepne przywrqcanie to przykladowo z 17lipca instalacja bf3

Co to znaczy "instalacja bf3"?

gra battlegield 3

Nie bardzo rozumiem co to ma wspólnego z działaniem karty bezprzewodowej bo chyba o tym dyskutujemy?

Napisalem poprostu do ktorych operacji moge przywrocic system.
Sciaganalem najnowszy sterownik i poprzez program instalaacyjny udalo sie usunac stary sterownik. Zainstalowalem jeszcze raz najnowszy i dalej to samo. Slucham muzyki i po jakims czasie jest przerwa w transmisji, strony wczytuja sie dluzsza chwile i wywala z gier.

No i takiej odpowiedzi oczekiwałem :wink:
Zrób jeszcze diagnostykę sieci bezprzewodowej:

wyniki wrzuć na forum.

Nie wiem czy to o to Ci chodzilo ale prosze

Zauwazylem tam jakas przerwe choc nie wiem czy to o to chodzilo

Masz dostęp do konfiguracji routera? Zmienił bym kanał na 1 lub 2 aby zmniejszyć poziom zakłóceń od innych sieci.

to router od vectry, nie moge nawet hasla zmienic. Tylko czemu wifi na lapttopie nie ma zadnych problemow tylko TPLINK?

Właśnie szukamy przyczyn, jasnowidzem nie jestem. Jedną, bardzo prawdopodobną, już widzę zaszumiona sieć na tym kanale. Trzeba jeszcze zdiagnozować co dokładnie się dzieje.

strasznie denerwujacy problem, nawet przy sluchaniu glupiej muzyki potrafi strasznie zirytowac, nie mowie juz o grach

Zrób jeszcze test stabilności:

Kiedy będziesz miał problemy zrób print screen-a i wrzuć na forum.

Co masz w ipconfig /all wpisane do cmd?