TP LINK 722n przerywa

Nie wiem czy to o to Ci chodzilo ale prosze

Zauwazylem tam jakas przerwe choc nie wiem czy to o to chodzilo

Masz dostęp do konfiguracji routera? Zmienił bym kanał na 1 lub 2 aby zmniejszyć poziom zakłóceń od innych sieci.

to router od vectry, nie moge nawet hasla zmienic. Tylko czemu wifi na lapttopie nie ma zadnych problemow tylko TPLINK?

Właśnie szukamy przyczyn, jasnowidzem nie jestem. Jedną, bardzo prawdopodobną, już widzę zaszumiona sieć na tym kanale. Trzeba jeszcze zdiagnozować co dokładnie się dzieje.

strasznie denerwujacy problem, nawet przy sluchaniu glupiej muzyki potrafi strasznie zirytowac, nie mowie juz o grach

Zrób jeszcze test stabilności:

Kiedy będziesz miał problemy zrób print screen-a i wrzuć na forum.

Co masz w ipconfig /all wpisane do cmd?

iz0u8l

No to pinguj 192.168.0.1 zamiast 192.168.1.1

nie wiem co znacza te wartosci, ale domyslam sie ze to lagi.

Tak dokładnie. Problemy z połączenie do samego routera. Bez zmiany kanału nadawania trudno wyeliminować problem z zakłóceniami a wyglądają że są dość duże od innych sieci.

Moge cos z tym zrobic? Zaklocenia od innych sieci tj od innych wifi ktore sa gdzies w okolicy? Czemu w laptopie nie ma takiego problemu?

Prawdopodobnie karta z laptopa ma mniejszą czułość co sprawa że zakłócenia od innych sieci są mniej dokuczliwe.

Moge cos z tym zrobic?
Bez dostępu do konfiguracji routera nic.

to co radzisz? Co z tym fantem zrobic?

Zmienić położenie routera lub komputera tak aby sygnał z routera był silniejszy niż z innych oklicznych siec. Metoda prób i błędów.

nie wiem czy to ma znaczenie, ale sila sygnalu na ikonce jest na full

Ikonka to tylko wskaźnik, spójrz na wskazania inSSIDer-a. Większość sieci nadaj w tych samych okolicach bo to pewno wszystko Vectra.

a w jakis sposob jesli np zadzwonie do vectry to oni moga mi to przestawic jakos tam u siebie czy musialby ktos przyjsc?

Nie znam kompletnie tego operatora więc trudno mi coś doradzić. Dobrze było by przestawić kanał na 1 czy 2 wtedy przetestować stabilność.