TL-WR841N z Gargoyle nie zapamiętuje ustawień

Witam i od razu pytam. Czy do mojej TL-WR841N v11 jest szansa na Gargoyle, bo potrzebuje żeby odebrał neta od WR1043ND i dał po kablu pod tv itp. Byłbym wdzięczny za jakąś radę i przyznam że nie jestem szczególnie biegły w tych sprawach, ale te 2 routery co mam i jeden AP, jakoś udało mi się skonfigurować

Niestety dla WR841Nv11 nie widzę kompilacji Gargoyle czy DD-WRT ani nawet OpenWRT.
Chociaż dla tych routerów możesz skonfigurować to na WDS-ie

gargoyle nie ma i raczej nie będzie (podobno jestem znany z czarnowidztwa, więc moje czarne scenariusze nie zawsze się sprawdzają, tu jednak bym nie liczył na cud)
ale…
https://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wr841nd
więc niestety nic dla początkujących, bo metoda jest opisana:

image with luci (unofficial third party factory image then flash v10 sysupgrade from trunk)

No ale to raczej poradą dla zaawansowanych użytkowników bo jak widzę kompilacja jest w trunku

no cóż, dziękuje wszystkim za odpowiedz, nic mi innego nie pozostaje jak sprzedać to cudo... na WDSie próbowałem i niestety nic nie chciało od niego po kablu iść dalej i wogóle nie wiem czemu zawieszał mi tego wr1043

W ten sposób próbowałeś?

spróbowałem teraz i dalej to samo po wifi idzie ale na portach LAN brak dostępu do neta

W DHCP Settings głównego routera wpisałeś bramę i jakieś DNS-y? Dostajesz w ogóle jakąś adresację z DHCP?

to mam w głównym routerze w DHCP

No a jak wygląda ipconfig /all po podłączeniu kablowym do drugiego routera (do WDS-a)?

Wygląda że nie wyłączyłeś DHCP na WDS-ie. Bramą jest u ciebie 192.168.0.1 a nie 192.168.0.250

wyłączyłem cały czas jest tak jak widać

Odłącz przewód na chwilę od WDS-a, pokaż co masz w statusie WR841

jak odłączę to nie mogę wejść na stronę konfiguracyjną wr841n, po tplinkwifi.net wchodzi mi w1043, a po http://192.168.0.250/ nie wchodzi mi nigdzie

No bo prawdopodobnie nie masz zestawionego WDS-a i brak DHCP. Wpisz jakiś adres do karty sieciowej z tej podsieci np. 192.168.0.254 / 255.255.255.0 i wtedy się zalogujesz na 192.168.0.250

jak zrobiłem tak jak pisałeś to utraciłem połączenie na głównym czyli wr1043 i na wr841 też nic nie miałem, wygląda na to (wg wcześniejszej instrukcji nazwałem te sieć po WDSie tak samo jak główną|) jakby w ogóle Wr841 nic nie nadawało

Jesteś podłączony kablowo z WR841ND? Na razie to nas tylko interesuje. Adres na stałe ustawiony 192.168.0.250?

jestem ponownie, kazałeś na chwile odłączyć to odłączyłem, status wygląda tak

Z DHCP coś dostajesz? Bo widać że WDS jest zestawiony. Jaki masz poziom sygnału z WR1043ND?