TL-WR740N Brak połączenia

Witam :slight_smile: router posiadam jakiś już czas, wcześniej nie było jakichkolwiek problemów, teraz gdy włączam router dioda z zasilaniem świeci cały czas, natomiast wszystkie pozostałe migają razem tak co 5 sekund, wcześniej tak nie było, przez to w ogóle nie mogę połączyć się przez WiFi, internet działa normalnie, dzieje się tak zarówno gdy kabel jest podłączony to routeru jak i odłączony, o co chodzi ?

Zaloguj się na router i prosimy o zakładkę Wireless Settings .

jak mam to zrobić ? nie działa mi ani tplinklogin, ani te dwa podstawowe adresy

Próbowałeś go resetować do ustawień fabrycznych ?

chodzi Ci o przytrzymanie przycisku "power" przez 10 sekund ? tak, próbowałem

Wykonaj jeszcze Hard reset

jak migało tak miga dalej

Pewnie uszkodził się soft na routerze. Jak masz podłączone kable do routera?

kable ? jest jeden, z modemu to routera, tam gdzie pisze WLAN , nie wiem o co chodzi, zrobiło się tak z dnia na dzień, wcześniej wystarczyło poczekać (bo ten problem już trwa jakiś czas) i jakoś się załączyło, ale teraz czekam i czekam i nic, resetuje i zero jakiejkolwiek reakcji :confused:
na razie muszę wyjść z domu więc będę próbował jak wróce, jakoś pod wieczór

Spróbuj użyć innego zasilacza. Jednak jeśli sprzęt jest na gwarancji to wymień go w sklepie.

Odłącz go od modemu i podepnij tylko do komputera kablem. Wydaj w kompie polecenie ipconfig/all.

inny zasilacz nie pomógł. jak mam wydać to polecenie ?

Start -uruchom - cmd i wpisujesz ipconfig/all

wpisałem i mi wyskoczyło okienko i pisze coś na temat jakiejś karty tunelowej

to co się wyświetliło skopiuj lub zrób zrzut ekranu i wklej na forum

Moim zdaniem brak oprogramowanie na routerze. Został sam bootloader, jeżeli jest na gwarancji to oddaj do sklepu jeżeli nie możesz pokusić się o "odceglenie"/reanimację przez interfejs UART:

o to screen.co do tej "reanimacji" jakoś nie pokuszę się o rozkręcanie go

tam jeszcze wyzej na tym screenie coś powinno być.
zaraz za poleceniem. zrob jeszcze raz.
Choć pewnie firmware umarło.
Napisz jeszcze jak szybko miga

Chryste, ale zwaliłem, racja, zrobiłem ss końcówce -.-teraz jest od samej góry. hmm, jest tak : świeci się cały czas dioda od zasilania i nagle zaświecają się wszystkie pozostałe, dosłownie na sekunde, znikają, mija 5 sekund i znowu pozostałe się zaświecają

Mi to wygląda że router nie bym resetowany ! Wciskasz w te dziurkę coś cienkiego i trzymasz przez co najmniej 10 s .