TL-WR543G stracił połączenie

Witam. Internet mam Przez Antenę 5210G i rozsyłam sygnał przez 543G, korzystałem z laptopa i internet był nagle stracił połączenie i gdy łącze przez wifi z siecią pisze, że brak dostępu do internetu i przy tym zasięgu w prawym dolnym rogu jest wykrzyknik. Najgorsze to jest to że z sekundy na sekundę zerwało połączenie i teraz nie ma internetu, gdy łącze bezpośrednio przez antenę 5210g wtedy internet jest.

WR543g podłączony przez port WAN? Masz do niego dostęp przez przeglądarkę?

2x Tak :slight_smile:

To daj obrazek ze statusu kiedy jest podłączony do WA5210g. Bez względu na brak dostępu do internetu

By pisać tutaj muszę wchodzić przez 5210G a by wejść w router muszę logować sie na niego lecz internetu tam nie ma tylko możliwość wejścia w jego adres/

Brak komunikacji w dwie strony. Teraz podłącz tylko Wa5210g do komputera i daj obrazek z ipconfig /all

Gdy teraz podłączyłem Antenę to też było brak dostępu do sieci... hm dziwne... a przez wifi mam internet...

Wskaźnik portu WAN zapala się po wpięciu kabla z WA5210g? Operatiion Mode masz na AP Router?

Tak na AP Router , Po wpięciu kabla z anteny na antenie świecą wszystkie diody, a nie wiem o który wskaźnik Wan chodzi? Na antenie nie ma Wan lecz Lan. Wskaźnik Wan jest tylko na 543g i on gaśnie gdy wyjmę z niego kabel a gdy wkładam Swieci

Tak chodzi mi o wskaźnik portu WAN na Wr543g.
Próbowałeś resetować WR543g do ustawień fabrycznych i ponownie skonfigurować? Pamiętaj żeby zmienić adres IP na WR543g po restarcie bo będzie też 192.168.1.1

Zaraz zrestartuje i zobaczymy, Najdziwniejsze to jest to że gdy połączę z 543g to przez 5sekund czasami internet jest i znika nagle

Wygląda na uszkodzenie portu WAN-owego.

Po Restarcie Routera 543G To samo, złapał na Chwile Internet i po paru sekundach ,, brak dostępu do internetu '' Sugerujesz wymian 543G ? Tylko dlaczego wszystkie kontrolki działają prawidłowo?

Spróbuj jeszcze Wr543g jako AP, wyłączając na nim DHCP i podłączając kabel z WA5210g pod jeden z 4 portów LAN-owych

Ap router czy Client?

Operation Mode - tam nic nie zmieniasz. Client to inaczej odbiornik.

Zmieniłem DHPC z Enable na Disable i kabel z 5210 podłączyłem do Lan 1 i gdy łącze znowu to samo czyli przez pare sekund jest tylko ok i za chwile internet ginie tzn wtedy gdy niby jest na strone żadna nie moge wejsc ale widac ze dostep do internetu

Do tego WA5210g masz dostęp czy administruje tym dostawca internetu? Wygląda że problem leży gdzie indziej.

Mam dostęp do Wszystkiego Dwie Anteny Roter z którego nadaje sygnał z pierwszej anteny oraz antena druga i 543G , Jak podłączam druga antenę bezpośrednio do laptopa to chyba tez internet powinien być tak? A nie ma, pisze ,, siec niezidentyfikowana i brak dostępu do sieci. A może coś zamarzło w tej drugiej antenie bo jest ona teraz na dworze a -10 jest ?? Tyle że wszystkie diody też na niej swiecą

Tu pisałeś coś innego więc?