TL wr 740N wykrzyknik przy połączeniu wifi i kłódka na acces-poincie

Witam ,po awarii routera antenowego,zrestartowałem mój router.Próbowałem utworzyć sieć bezprzewodową bezpośrednio na laptopie,utworzyłem nazwę hasło spisałem kod routera,po czym mam w nazwie za każdą próbą (moja nazwa ) 2 albo 3 za nazwą wifi którą wymyślę i żółty wykrzyknik na wskaźniku połączenia w laptopie.Obecnie przywracam laptopa do daty zanim zacząłem kilkukrotnie ustawiać sieć wifi,jak tego uniknąć ,bo internetu nie mam na wifi.
Dodam ,że nie mogę sie zalogować pod adresem który był zawsze 192.168.1.1
i pod nowym też 192.168.0.1 mianowicie nie ładuje sie logowanie do routera
adres ipv4 192,168,1,198 (preferowany)
brama domyślna i serwer DHCP 192,168,1,254

Przed tym routerem masz jakieś inne urządzenie?

Jest tak: Antena-kabel-router(który już działa) -kabel Router rozdzielacz i wifi tplink-kabel do pc i wifi niedziałające

Nie działa wifi na WR-740? Jesteś już w stanie zalogować się na router? Kabel z anteny masz wpięty do portu WAN tplinka?

Działało ,ale po kilkukrotnym restarcie już nei chce chodzić ,nie mogę sie zalogować ,a port wan jest zaklejony naklejką i są porty 1,2,3,4

Kabel od anteny podpięty bezpośrednio do komputera daje internet. Połącz kablem router z komputerem i wydaj polecenie ipconfig/all. Wynik daj na forum.

Tak mi podpiął dostawca internetu i tak działało przez kilka lat

Musisz w takim razie zalogować się na tplinka, bez tego nie ruszymy dalej.

jakie adresy muszę spisywać ,zeby sie udało ? Odłączę go od internetu i będę próbował (router-komputer)

Zrób to o co prosiłem w poście #5.

momencik podam wyniki z cmd po odłączeniu od internetu
Żadne adresy nie działają

Zresetuj go do ustawień fabrycznych z tyłu przyciskiem i zrób polecenie z #5.

Zrobiłem reset przyciskiem trzymając 10s zresetował sie i pokazuje

Poprawiłem dodanie obrazka - Administrator

Dziwi mnie adres 192.168.1.254 skąd on jest? Może być to adres anteny. Ustaw karte sieciową na automatyczne pobieranie adresu IP.

Zdaje mi sie ,że tam powinny być końcówki ...1.1 a jak to solidnie zmienić i gdzie ?

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/change-tcp-ip-settings#1TC=windows-7

Wszystko mam ustawione na automatycznie

Jeżeli masz tylko połączenie router komputer to spróbuj zalogować się na 192.168.1.254.

Próbowałem i nic nie zareagowało.

Przepraszam że się wtrącę ale ty kolego @kudii masz podłączony tylko ten router do komputera? Żadnych innych urządzeń? Reszta portów jest pusta?