TL-WA850RE zrywa połączenie

Ok załączam screenshoty. Inssider na androida chyba nie posada opcji wyświetlania wykresu więc mam wykresy z alternatywnego softu. Niestety, na razie wszystko działa ;/
SSID Blekitna21 to z MR3420
SSID Blekitna21_EXT to z WA850RE

Dobra, spróbuje zmiany szerokości na 20MHz, kanał powinien być ten sam czy zalecany jest różny?

Kanał sam sobie złapie zmniejsz tylko szerokość pasma na urządzenia. Wymuś 20MHz na WA850Re jak i na głównym routerze.

Dobra, Przestawiłem na 20MHz oba potestuję. Dzienks za pomoc.

OK zmiana szerokości pasma na 20MHz nie pomogła.
Rozlaczylo urządzenie i automatycznie wybrało sieć z MR3420.
Sieć z WA850RE, widać, ale nie można się podłączyć.
Na zmianę komunikaty :
Uwierzytelnianie...
Uzyskiwanie adresu IP...
Halp...

Jakie urządzenia próbujesz do niego podłączyć?Mam ten sam problem(na 850 i 750) i próbuję go rozkminić.

Może któryś z poradników rozwiąże wasze problemy:

Ustawiłem wa850 bardzo blisko routera zobaczę czy zerwie.Dzięki,poczytam.(Mam TL-WA850RE i TL-MR3420)

Nie napisałeś nic o modelu głównego routera i jego konfiguracji.

Testowałem na dwóch routerach tp-link i 2 wzmacniaczach tp-lika i po ok.12 godzinach coś rwie na wzmacniaczu bo na głównym routerze zawsze mam net.Mam spliter bezprzewodowy do cyfry i może to on coś bruździ?

Pytanie na jakiej częstotliwości działa 433MHz czy tak samo jak wifi na 2,4GHz. Połączenie TP-link + TP-link nie powinno sprawiać problemów. Problemem może być poziom sygnału lub zakłócenia (tak jak pisałeś). Sprawdź czy urządzenia posiadają aktualne oprogramowanie. Możesz także zawęzić pasmo radiowe do 20MHz i tryb 802.11g.

Częstotliwości splitera to 869,7 MHz.Częstotliwość mam 20 Mhz,a tryb 11bgn mixed.

Testowo zrób tylko 802.11g czy b+g.

Mam to na routerze czy na reapeaterze ustawić?Mam do testu jeszcze WR743ND.

Na routerze oczywiście.

Wszystko ustawione i chodzi net i z routera i repeatera.Szyfrowanie WPA/WPA2.Jak daleko ustawić repa od routera? jest teraz ok.12m.

Tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi na twoje pytanie. Wszystko zależy od poziomu sygnału.

Poziom sygnału z routera do miejsca gdzie jest rep. ok60%.

Przy takim poziomie nie powinno być problemów. U mnie jest też w okolicach 60% i działa już ponad rok bez żadnego problemu

Próbowałem zrobić scrina ale nie mogę wejść na strone ripa ani po http://tplinkextender.net/ ani po http://192.168.0.254/ chociaż w rip chodzi mam neta z niego.

Adresację masz na stałe w Network -->LAN czty SmartIP?