TD-W8980 problem z konfiguracją kontroli rodzicielskiej

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum. Pozdrawiam.
Od dwóch tygodni posiadam tp-linka TD-W8980. Przesiadłem się z liveboxa. Chiałbym prosić o pomoc w konfiguracji kontroli rodzicielskiej. Problem polega na tym, że włączając kontrolę Enable Parent Control router blokuje internet dla wszystkich urządzeń których MAC podałem- i OK. Ale blokuje również wtedy gdy harmonogram pozwala na połączenie w danym przedziale czasowym. Tydzień temu wysłałem zapytanie do support.pl@tp-link.com jednak jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi. Dzisiaj w końcu się dodzwoniłem i polecono mi przesłać plik conf.bin. Wiadomość jednak nie dociera ponieważ plik ten jest traktowany przez serwer odbiorcy jako potencjalnie złośliwe oprogramowanie (taki dostałem zwrot). Zmieniłem więc nazwę pliku, ale do tej pory nie mam żadnej odpowiedzi. Proszę o radę.

Wrzuć obrazki z twojej konfiguracji

Czy chodzi o dane z karty STATUS czy PARENT CONTROL lub innej?

Im więcej danych tym lepiej. Bierz pod uwagę że nie widzimy twojej konfiguracji.

Dzekuje Administratorowi za zainteresowanie. W między czasie z supportu otrzymałem instrukcje którą chciałbym się podzielić. Sprawdzam czy zadziała.

A swoją drogą do czego jest karta PARENT CONTROL skoro całą kontrolę ustawia się na Firewall (IPv4 Firewall)?

Dzięki za podrzucenie konfiguracji. Umieścimy na serwerze.

Prawdopodobnie po to żeby łatwiej było to skonfigurować (funkcja często używana).
TD-W8970 Kontrola Rodzicielska.pdf (389,8 KB)