TD-W8980 i HUAWEI B593 razem w jednej sieci na jednym komputerze po kablu

Witam.
Mam pewien pomysł. Chce połączyć oby dwa routery ze sobą i korzystać jednocześnie z dobrodziejstw internetu ADSL i LTE. LTE ma służyć tylko i wyłącznie do streamowania ściągania/wysyłania plików z internetu, a na TP-LINK chce grać w trakcie streamu( łącze 10/1 Netia).wiadomo niski ping na serwerze.
Jak można to zrobić aby jedno i drugie działało jednocześnie i było widoczne na jednym komputerze.
Huawei podpięty pod TP-LINK, z TPLINK do mojego komputera.
Zaznaczam nie posiadam żadnego switcha,huba a na płycie głównej mam tylko jedno wejście RJ45 na karcie sieciowej.
Proszę o objaśnienie krok po kroku co muszę zrobić.Ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć w internecie po polsku jak to trzeba zrobić.

Na urządzeniach SOHO tego nie zrobisz,

rozwiń myśl. Odpowiedź: "nie bo nie" nie przyjmuje do wiadomości.
Inaczej a czy jest możliwość zrobienia dwóch bram? BRAM 1, BRAMA2 i korzystanie jednocześnie.

znalazłem coś takiego:

oraz

ale nic z tego nie rozumiem.

Dwie bramy dadzą ci tylko podział na urządzenia czyli komputer 1 korzysta z neostrady a komputer 2 czy telefon 1 z łącza GSM. Tobie chodzi raczej o podział na usługi.

Pytasz czy stwierdzasz?
To ja jestem laikiem w tych sprawach dlatego założyłem konto na tym forum aby otrzymać odpowiedz.
Nawet gdy nie będą działać razem to i tak będę mógł korzystać z oby dwóch np. za pomocą karty sieciowej WIFI w komputerze lub na USB i wtedy korzystam z dwóch łączy naraz?! Popraw mnie jeśli się mylę.
Chyba że potrzebuje 3 urządzenie typu switch z portami WAN - MikroTik RB750 albo drugiej karty sieciowej.
Wiem, że można to zrobić pytanie brzmi: JAK?
W programie do streamowania OBS mam możliwość wyboru interfejsu sieciowego.

Łączy nie zsumujesz na żadnym z routerów TP-linka, możesz korzystać z neo albo z 3G/4G wybierając odpowiednią bramę internetową.

To napisz jak to zrobić na przykładzie dwóch rożnych urządzeń. W tej chwili niczego się nie dowiedziałem od ciebie jak mam to zrobić.
Przypominam iż przychodzę po poradę na to forum.

Jedna z możliwości to:
TP-Link - adres 192.168.1.1
DHCP 192.168.1.100 - 192.168.1.200
HUAWEI B593 - adres IP 192.168.1.250
DHCP - disable.
Kiedy chcesz korzystać z internetu przez Huawaei wpisujesz adresację ręcznie na komputer (urządzenie w sieci) z bramą 192.168.1.250

W którym miejscu?

Nie bardzo rozumiem twoje pytanie?

Jak ma to zrobić,gdzie wstawić/ustawić te cyferki, czy muszę użyć jakiś komend. jestem laikiem w tych sprawach.
Wychodzisz z założenia że wiem co gdzie jak a to nie jest tak jak myślisz.

Konfigurujesz interfejsy czyli karty sieciowe, które łączą się z routerami.
Przykład dla WIN 7:

Te dane adresowe w poradniku są oczywiście tylko przykładowe.

To co chciał byś osiągnąć najlepiej zrobić na routerze z funkcją loadbalance może byc to nawet router z openwrt i pakietem mwan3.
Na komputerze w systemem windows będzie ciężko, Zaawansowany routing jak i loadbalancer jest dostępny dla windowsa server.
W windowsie dla "domu" możesz się pobawić jedynie w metrykę bramy, ale tym to jedynie przełączy na inną bramę jak główna padnie.

Posiadam Win8 Pro
Schemat jak to zrobiłem

Nie potrzebny żaden switch.