Td-w8961nd

Witam oto moj pierwszy temat na forum,zaden z tematow na forum nie pomogl mi w konfiguracji mojego routera wiec jestem zmuszony napisac.
Problem polega na tym,ze nie moge wejsc w konfiguracje przez przegladarke http://192.168.1.1/ jak i rowniez przez dolaczone cd.Dzieje sie tak odkad zrobilem format.Myslalem ze ktos mi zmienil adres domyslny wiec zrobilem reset do ustawien domyslnych co tylko wylaczylo przesyl internetu przez wifi.Kontrolki:power-on adsl-on internet-off wlan-flashing lan-flashing.W temacie jestem zielony dodam tylko ze internet mam po kablu co dziala jak widac.

Wyłącz na chwilę zasilanie z TP-linka i spróbuj zalogować się na adres bramy internetowej (domyślna http://192.168.1.1)

Udalo sie zalogowac niestety padlo zaraz na stronie statusu,dziwne do tej pory wylaczanie zasilania zwykle nic nie dawalo.Komunikat po wczytaniu sie strony do konca
Strona 192.168.1.1 nie działa
Serwer 192.168.1.1 nie wysłał żadnych danych.
ERR_EMPTY_RESPONSE
#edit
Druga proba zakonczyla sie na probie logowania.

Reset do ustawień fabrycznych i konfiguracja według poradnika:

Potem konfigurujesz dostęp do internetu bo nie jest ci on potrzeby do ustawienia samego routera.
Jeżeli nadal będziesz miał problem z logowaniem sprawdź na innej przeglądarce.

Na karcie LAN komputera musi być ustawione automatyczne pobieranie adresu ip. Czy na innym sprzęcie też występuje ten sam problem?

Jest pewien postep,teraz juz praktycznie za kazdym razem wyswietla mi sie opcja zalogowania jednak zalogowanie sie graniczy z cudem a jakiekolwiek dzialanie w konfiguracji nie jest mozliwe,korzystam z IE i Chrome'a na zmiane,zrobilem reset do ustawien fabrycznych i dalej nic.
#edit
Tak sprawdzalem na laptopie tez wystepuje dokladnie taki sam problem.
Upewnie sie co do karty lan.
#edit 2
Karta lan ma ustawione automatyczne ip i dns.
#edit 3
Teraz nie mozna wlasciwie sie zalogowac w ogole.

Próbowałeś logowania na innym urządzeniu?

Wlasnie probowalem po raz drugi zrobic konfiguracje na laptopie,ktora sie nie udala objawy te same co na stacjonarnym.
Po wpieciu z powrotem ethernetu do komputera stacjonarnego wyskoczyl taki oto kwiatek

Jeszcze raz zapytam czy zrobiłeś reset do ustawień fabrycznych na TP-linku?

Tak jest dodam ze niejednokrotnie,chyba ze moj egzemplarz wymaga dluzszego trzymania przycisku reset niz 10-15 sekund.

Skoro zrobiłeś reset do ustawień fabrycznych to jak go skonfigurowałeś (dostęp do internetu) bo piszesz że nie możesz wejść na niego!?

To sie zgadza,router nie jest skonfigurowany.Dostep do internetu mam przez polaczenie szerokopasmowe.

No ale jakiś modem musisz mieć? Czy nadal korzystasz z TP-linka?

Wyłącz go na jakiś czas, później spróbuj się zalogować.

W dalszym ciagu z tego samego tp linka z tym,wszystkie problemy zaczely sie gdy chcialem zmienic haslo i nie moglem wejsc w konfiguracje,wtedy polecial pierwszy reset do ustawien fabrycznych i od tej pory nie udalo mi sie go skonfigurowac.Dodam,ze wczesniej wszystko dzialalo jak powinno,tzn bez polaczenia szerokopasmowego,siec wifi dzialala itd.
CHACA
Wczoraj specjalnie wylaczylem go na calutka noc a dzisiaj jak widac brak efektu.

Wrzuć obrazek z ipconfig /all będąc podłączony do TP-linka ale bez połączenia szerokopasmowego.

Prosze bardzo

Wyczyść przeglądarkę internetową z historii i ciasteczek, wyłącz na chwilę z prądu TP-linka i po 2 minutach loguj się na http://192.168.1.1
Podczas tej próby odłącz też linię telefoniczną, tylko router i komputer.

Jak napisales tak zrobilem,probowalem 2 razy na IE i chrome,skutek taki:
-chrome Ta witryna jest nieosiągalna Serwer 192.0.0.168 potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.
-IE wczytuje sie bez konca od ponad 15 minut

Polecenie ping 192.168.1.1 odpowiada?