TD-W8961ND zasięg wfi na full ale transmisji brak

Sam widzisz że adresacja jest poprawna. To co ustawiłeś na routerze więc połączeni jest poprawne.

Koniecznie musisz mies Stateczny adres Ip ustawiony na komórce? Wyłącz go. Wtedy telefon powinien przejść na dynamiczny automatycznie. Tak mam ustawione na HTC Wf S.

Przemek kolega ma ustawione DHCP, kazałem tylko sprawdzić jak wygląda adresacja a wygląda poprawnie bo to co pokazuje to dostał z routera.

Kolego pokaż Status - device info.
Bo wg mnie łączysz się po PPP na komputerze a router działa jako bridge tylko.
Skonfiguruj mu połączenie PVC zgodne z VPI i VCI dla twojego dostawcy wpisująć login i hasło do PPPoE

Heniu ale autor stwierdził wyraźnie że nie ma innego sprzętu który by łączył się z tym routerem? W tej chwili mam połączenie z HTC Wildfire S bez sim i nie ma problemu. Połączenie ustawione jest jako Dynamic IP. Łacze sie do routera Archer C2. DHCP jest na nim włączone.

Dzięki Heniu za naprowadzenie, pokaż kolego Ncage zakładkę Internet z routera. Mnie zmyliło trochę do DHCP.

Nie było mnie bo faktycznie mam bridge mode. Ale to jest jedyna możliwość kiedy router działa-to znaczy mam internet. Gdy chciałem pozmieniać na PPPoe to w programie easy setup asist -nie przepuściło mi ustawień -jakiś błąd 020. Gdy wpisałem to wszystko z ręki w routerze wtedy zero netu :frowning:

Jaką masz predkość internetu i od jakiego dostawcy?

DO 20 Mb -dialog a właściwie teraz netia na łączach dialogu.

Jeżeli ustawisz PPPoA/PPPoE z takimi samymi danymi to nie masz synchronizacji? TP-link musi działać jako router abyś mógł podłączyć więcej urządzeń do sieci.

PVC musisz wybrac takie gdzie masz VPI 8 VCI 38.
Dokładnie to tak wygląda jak w tym linku: [url=http://www.netia.pl/pomoc_dla_domu,temat,11674,parametry-konfiguracyjne-dla-routerow.html
Oczywiście jak masz dialog na netii. jeśli na łączy tp to wersja z 0, 35.

Router jako Bridge działa bez problemu ale po kablu. Raczej skłaniam się że mam dialog mimo iż dostaję rachunki z Netii. Chyba się połączyli jakiś czas temu i tak do końca nie wiem czyje to moje łącze jest. Jak wybieram łącze typu bridge to wybieram parametry Dialog bridge i działa oprócz wifi oczywiście.

Kolego zacznij współpracować.

  1. Najpierw wywal połączenie PPP z komputera bo ono jest niepotrzebne.
    nie używaj płyty do konfiguracji.
  2. Zaloguj się na stronę routera.
  3. Zakładka Interface Setup - Internet
  4. Z listy wybierz PVC takie które będzie miało VPI 8 i VCI 35
  5. Jak na nie trafisz to wybierz jeszcze połączenie PPPoE LLC i niżej wpisz swój login i hasło.
  6. Zapisz zmiany.

poczekaj 3 minuty i powinna zapalić się kontrolka z globusem(internet) na routerze. Sprawdź czy działa internet na telefonie i wifi.

jak nie to przejdź do punktu 4 i wybierz PVC2 z VPI 0 i VCI 35. wybierz PPPoA i VC-mux.

A co sie dzieje jak wybierzesz 0,35 dla Netii?

Ustawiłem tak jak na zrzucie ekranowym. Net po kablu działa po wifi nie.

Super tylko pewnie to nie te vpi/vci. Pokaż zakładkę status-device info

Skoro po kablu działa to z ustawieniami nie ma co szastać. Działa? Masz jakieś inne urządzenie posiadające wifi aby sprawdzić?

status device info

Dział tylko połaczenie między routerem. Nie masz adresacji na WAN-ie czyli ADSL.

Wejdź na PVC0 i wprowadź tam swoje VPI 8 i VCI 35. Potem reszta z konfiguracji. zapisz ustawienia i zrestartuj router. Poczekaj z 5 minut i wejdź w ten status i wrzuć go na forum.