Ruter TD-W8960N jak skonfigurować?

Witam, zakupiłem Ruter TD-W8960N i od trzech dni nie mogę go skonfigurować , stosuje się do poradnika :

i ruter działa kilka godzin czasem minut zależy jak sobie umyśli i koniec , nie otwierają się strony , nie działa internet . Wgrany jest firmware TD-W8960N_V5_131129 czyli chyba najnowsze . Przy opcji na win 7 < rozwiąż problemy>pokazuje problem z DNS . Czasem pomaga restart ale sporadycznie , czasem pomaga nowa konfiguracja ale nie na długo . Bardzo proszę o pomoc , przeczytałem juz chyba większość wątków na ten tema i nadal klapa .

Pokaż parametry z jakimi synchronizuje się linia na twoim routerze.

W tej chwili net działa na innym ruterze , czy z tego rutera mam pokazac parametry ?? i jak to zrobić ??

Skąd masz internet- Neostrada, Netia? Trzeba podłączyć pod linię ten router i dać screena.

Netia na łączach orange .

Hmm dzis raczej nie podłącze ten ruter bo nie tylko ja korzystam z niego , postaram sie to zrobic jutro .

Zrób narazie screen z aktualnego sprzętu. tak gdzie będą parametry tłumienie( attenuation) i margines SNR Margin.

sory ale gdzie to jest w jakiej zakłądce konfiguracji ??

Jaki sprzęt?

TP-Link TD-8901G ADSL2+

Zakładka status. Na dole strony.

udało się

Parametry ładne. Błędów nie ma. Teraz czekamy na screen z nowego routera.

podpowiedzcie mi z jakiej zakładki co by czasu nie tracić

W tym to status. Tam są tabelki.

ok jutro to zrobię .
Dziękuję za pomoc .

jeszcze dopytam z jakich zakładek porobić screeny jeśli będzie działał , gdy przestanie to może być kłopot z uruchomieniem przez dłuższy czas . >:(

na strone konfiguracyjną nie powinno być problemu się zalogować. Jeśli jednak nie pójdzie to urządzenie jest uszkodzone i wymaga wymiany.

Jestem jeszcze na starym ruterze i nie wiem jakim cudem mam teraz takie ustawienia a wczoraj miałem inaczej ??

:o na tych ustawieniach wszystko działa jak należy .