Router tp-link tl-wr740n Wireless N wolno chodzi internet

Witam kupilem ruter model taki jak w tytule, w 1 dzien po podlaczeniu i skonfigurowaniu chodzil idealnie ladowaly sie strony, na drugi dzien juz internet wolno chodzi facebook sie nie laduje, youtube tylko napisy wychodza zadnych zdjec i filmikow czekam na pomoc z gory dzieki wazne !!
Proszę poprawić pisownie używając polskich znaków interpunkcyjnych ą ,ę ,ł

Jaki dostawca internetu ? Czy jest jeszcze jakieś urządzenie przed routerem ? Firmware w routerze masz zaktualizowane? Czy problem występuje również przy połączeniu po lanie i po wifi ?

It Futura, przed ruterem nie ma nic router stoi kolo komputera czy firmware w routerze mam zaktualizowane tego nie wiem, tak jak sie polacze przez wi-fi jest to samo.

Wiec to sprawdź . I zgodnie z wersją sprzętową pobierz najnowsze Fv.Czyli nie zależnie czy łączysz się po wifi czy wpinasz kabel do routera internet wolno chodzi ?

a powiedz mi jak sprawdzic czy mam zaktualizowany najnowszy firmware

znaczy nie ja ciagle sie lacze prze kabel na pc a tylko na laptopie sie lacze przez wi-fi i tu slabo chodzi i tu. ale przez 1 dzien smigal idealnie. ale jesli kabel od internetu podlacze pod pc chodzi normalnie.
Proszę popraw pisownie ! Wątki będą usuwane jeśli nie zastosujesz się do poleceń.

Pokaż screena z System Tools-Firmware .

nie rozumiem tego, ze po podlaczeniu w 1 dzien chodzil idealnie 2 dzień facebook, youtube tylko napisy wyskakuja wolno sie laduja strony...

Najnowsze Fv. http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WR740N_V4_130513_PL.zip

gdy pobiore, wchodze w system tools firmware i wybierz plik i upgrade? tylko mam to wypakowac? czy w zipie?

wie pan co, zrobilem to tak wypakowalem ten plik na puplit potem system tools-firmware i browse i ten plik i upgrade zaladowalo sie i tylko zmienilo jezyk na polski i nic nie dalo internet chodzi nadal tak samo a tu masz screena.
Jeszcze w status WAN: Serwer DNS jest podane ip i po przecinku 0.0.0.0 tak powinno byc?

Zobacz na innej przeglądarce czy też tak się ładują strony .

tak na mozilla firefox jest to samo. :frowning:

Przeskanuj komputer ,a dokładniej przeglądarkę programem

jak cos ja to wszystko robie na laptopie, a ruter instalowalem na PC to chyba nie ma znaczenia prawda? jestem podlaczony pod wi-fi

Skanowałeś przeglądarkę programem który Ci podałem ?

tak przeskanowalem pc, i laptopa, wiesz co cos tam pomoglo, ale nadal wchodze na facebooka to wejdzie pojawią sie szablony nazwiska ale np ciagle sie strona laduje np przez 3-5 minut i zeby sie zdjecia osob online wyswietlily musze czekac 5 minut.. A youtube wchodzi normalnie co jeszcze moge zrobic?? :frowning:

Czyli problem występuje tylko z Fb ? Możesz jeszcze sobie w karcie sieciowej komputera dopisać ręcznie adresy DNS zawsze to nieco usprawni działanie .DNS-y wpisz np.8.8.8.8 i 8.8.4.4 Czasem u siebie widzę też że Fb ma czasem takie działanie jak piszesz że długo się ładuje itd.

w komputerze czy laptopie przez ktorego sie lacze przez wi-fi?

Przeniosłem dyskusję do odpowiedniego działu - Administrator

W tym komputerze co masz problem , a jakim to ty musisz wiedzieć .