Router tp-link tl-wr740n Wireless N wolno chodzi internet

w tym problem ze to samo jest na pc, i to samo jest na laptopie na ktorym sie lacze przez wi-fi.. a co moge zrobic na to ze nie wyskakuja zdjecia niektorych osob co sa dostępne?

To już raczej problem po stronie Fb !! Czy inne strony poprawnie wyświetlają strony np . www.o2.pl ?

Że tak się wtrącę do dyskusji. Kolega autor tematu sprawdzał co się dzieje bez routera? Problem ustępuje?

tak na o2 wszystko jest w porzadku, wszystko sie prawidlowo wyswietla, a co do tego fb to gdy podlacze kablem od internetu do lapka to wiekszosc osob sie wyswietla niz gdy mam polaczenie przy routerze ale jednak sie nie wyswietlaja wszyscy znaczy zdjecia profilowe wszystkich tak jak na screenie a flash playera mam zainstalowanego co mi mozecie poradzic?

dodam ze jak mam polaczenie kablowe od internetu to po jakims czasie sie wyswietlaja

Co to znaczy po jakimś czasie?

Skoro inne strony Ci działają to problem po stronie serwera Fb. My już tu nic nie doradzimy . Po drugie temat jest o prędkości internetu, a nie o działaniu Fb.Proszę o tym nie zapominać .

juz sie wszystko wyswietla dzieki za pomoc wojtek jak ci sie moge odwdzieczyc? i oplaca sie wpisywac te DNS 8.8.8.8 i 8.8.8.4

Dopisać sobie możesz zawsze to w pewnym stopniu usprawni działanie .

i przed chwila jak najechalem kursorem myszki na taka buzke smutna to wyskoczylo tak ; nie mozna rozpoznac adresu serwera w systemie DNS co zrobic? i wytlumacz mi krok po kroku jak wpisac i gdzie te DNS

Pokaż screena z zakładki DHCP Settings z routera TP link TL-WR740N.

prosze

Wpisz w preferowane adresy DNS taki 8.8.8.8 i alternatywny 8.8.4.4 klikasz zapisz i uruchamiasz ponownie router.

zrobione chodzi idealnie i na facebooku sie juz zdjecia wszystkie wyswietlaja. Wielkie dzieki nie wiem jak ci sie moge odwdzieczyc bez ciebie bym nic nie zrobil !! jutro dostaniesz reputacje ze pomogles bo dzisiaj jakis blad wyskakuje jeszcze raz dzieki za wszystko.. jeszcze chcialem sie zapytac czy dobrze zrobilem z ta zmiana tych ustawien na screenie czy nie?

Tutaj możesz sobie po testować działanie .Gdzie będziesz miał stabilnej tzn . chodzi o szerokość kanału 40MHz lub 20MHz. Jak i również tryb sieci mieszany b.g,n czy też b,g . Póki co masz teraz dobrze .

aha rozumiem, a gdzie moge to przetestowac?

i jeszcze jedno, router odlaczac od zasilania i uzywac przycisku on/off na noc? czy zostawiac go wlaczonego?

Na swoim sprzęcie pracując zobaczysz na jakim parametrze masz lepszą stabilność .

To już wg. twojego uznania ,możesz oczywiście odłączyć od zasilania zawsze to ograniczy koszta energii.

dzieki za wszystko jutro dostaniesz reputa