Router TP-Link jako most dla FunBoxa 2.0

Witam. Chciałbym wykorzystać Router TP-Link (konkretnie TL-WR740N) jako most. Miałby być połączony z routerem głównym(Funbox 2.0) bezprzewodowo i dalej wysyłać WiFi. Na TPlinku wgrany jest Gargoyle. Wcześniej był już on używany w ten sposób z tym że routerem głównym był inny router TP-Link(TD-W8960N). Konfiguracja była przeprowadzona zgodnie z instrukcją z innego tematu


Tym razem (z FunBoxem) to nie działa - wszystko robię tak samo i przez TP-Linka nie mogę się połączyć z internetem(samo połączenie wifi jest ale przy ikonie zasięgu sieci jest wykrzyknik i info brak dostępu do internetu. Da się coś zrobić? Proszę o pomoc i ewentualne wskazówki.dzięki

Hasło podałeś prawidłowe do wifi funboxa?

Tak hasło jest ok

A czy wogóle on może w tym trybie pracować bo coś mi się wydaje że nie, niestety nie mam go i nie mogę sprawdzić.

Chodzi Ci o Funboxa? Bo ten TPlink z Gargoylem to wcześniej działał w trybie mostu z innym TPlinkiem a później z funboxem 3.0. Teraz po zmianie umowy jest 2.0

Tak o tp-linka mi chodzi to dziwne że nie łączy się, próbowałeś w tp-lik wgrać od nowa fw najnowsze jeśli to możliwe i od nowa skonfigurować?

Nie nie wygrywałem od nowa. Wszystko jest tak jak wcześniej bo wcześniej nie było problemu.