Router TL-WR841N a połączenie internetu w domu

Witajcie, mam taki problem otóż mam modem ZTE i do niego podłączony mam TP LINK TL-WR841N kablem ethernet. Od ZTE wychodzi z okienka "ethernet", a w TP linku wchodzi do "WAN". Na stronie konfiguracyjnej zrobiłem dynamiczne IP, internet mam na dwóch laptopach, telefonach, ale nie od razu łapie połączenia, czasami strony ładuje na dwa razy. Jak podłącze w TP linku do 1 z 4 pomarańczowych dziur to na telefonach mam, ale na laptopach mam połączenie ograniczone. Może ktoś mi pomóc, jak zrobić, żeby wszystko łapało od razu i żebym miał wszędzie internet?

Ten ZTE jest z Neostrady?
Spróbuj konfiguracji TP-Linka jako AP:

Tak, z neostrady.
Dobra, póki co działa tak jak powinien, kumpel wróci to się spytam, czy może się połączyć z moim netem, bo wczoraj nie mógł. Dzięki za ten link!

Działało wszystko dobrze i teraz nagle go trafiło, strony znowu ładują się na dwa razy :cry:

Próbowałeś na innej przeglądarce?

Daj pomiar z programu inSSIDer. Próbowałeś zmieniać kanały nadawania wifi w routerze?

Przeglądarka nie ma nic do tego skoro programy np. spotify też uznaje mi jako offline

Nie mam takiego programu, a nie mogę znaleźć jakiegoś darmowego. Próbowalem zmieniać i nic z tego, na każdym to samo.

Ten program jest w wersji free. Spróbuj ze zmianą adresu LAN w routerze na 192.168.2.1.

Problem wygląda tak, że jak zrobiłem tak jak w tym linku, co kolega wysłał to teraz ta strona tplinklogin mi się nie otwiera :frowning:

Podłącz bezpośrednio router port LAN do karty sieciowej komputera i wydaj polecenie ipconfig/all.

C:\Users\slomk_000>ipconfig
Windows IP Configuration

Wireless LAN adapter Połączenie lokalne* 3:
   Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
   Connection-specific DNS Suffix  . :
Wireless LAN adapter Wi-Fi:
   Connection-specific DNS Suffix  . : Home
   Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::167:77d3:256b:7f18%4
   IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.1.5
   Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
   Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.1.1
Ethernet adapter Ethernet:
   Connection-specific DNS Suffix  . : Home
   Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::c821:7f58:7f04:a959%3
   IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.1.3
   Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
   Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.1.1
Tunnel adapter isatap.Home:
   Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
   Connection-specific DNS Suffix  . : Home
Tunnel adapter Połączenie lokalne* 6:
   Connection-specific DNS Suffix  . :
   IPv6 Address. . . . . . . . . . . : 2001:0:9d38:6abd:1062:36af:3f57:fefc
   Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::1062:36af:3f57:fefc%6
   Default Gateway . . . . . . . . . : ::
C:\Users\slomk_000>

Próbowałeś przez adres 192.168.1.1.

Nie mogę się teraz dostać na stronę tplinklogin, a jak wpisuje 192.168.1.1 w przeglądarce to przenosi mnie do konfiguracji DSL Router czyli do ZTE

Zresetuj go do ustawień fabrycznych. Skonfiguruj tak jak poprzednio ze zmianą adresu LAN na ten co podałem. Oczywiście save i reboot na końcu wykonaj.

Zacznij od tego że sprawdź jak działa połączenie z internetem na kablu z modemu ZTE.
Daj też IPCONFIG z podłączonym samym modemem.
Jeśli jest OK to zresetuj router i ustaw go jako AP. Konfigurację podałem w drugim poście.

Zresetowałem, ale dalej mi nie chcę tam wejść, a internet jakimś cudem mi ciągnie

Ustaw na komputerze statyczny IP 192.168.0.2 i spróbuj wejść na 192.168.0.1

W właściwościach tego internetu, czy gdzie? Bo zielony strasznie w to jestem

Zmiana adresu IP - system WINDOWS

Aaa to pamiętam używałem kiedyś takich tylko, że
192.168.1.40
255.255.255.0
192.168.1.1
i niżej
192.168.1.1
204.154.1.34
To na jakie mam ustawić?
Windows 8