Router TL-MR3220 nie chce połączyć się z modemem

Po zmianie softu na openwrt-ar71xx-generic-tl-mr3220-v2-squashfs-factory.bin , router nie chce sie polaczyc ze strona 192.168.1.1 , ping leci prawidlowo jednak po wpisaniu adresu w przegladarke, nie mozna polaczyc ze stroną.
Czy możliwe jest że router został uwalony przez to, że w trakcie zmiany softu był podłączony do niego przez USB modem LTE?

Open wrt ma chyba adres domyślny 0.1. Spróbuj.

Spróbuj zalogować się z innej przeglądarki .

Logowałem sie zarowno z innych przegladarek jak i innych adresow i nic...

Wgrałeś czyste OpenWrt bez interfejsu graficznego. dostęp do niego masz przez telnet.
Ja polecam wgranie GargoylePL bo z czystym OpenWrt nie będzie łatwo.
Przeczytaj ten poradnik:

Prawdopodobnie masz samo GUI. Start- uruchom-cmd-telnet 192.168.1.1 i zobacz czy zadziała.

Po wpisaniu w okienko cmd

C:\Users\Ja\telnet 192.168.1.1

pojawiło sie:

Nazwa 'telnet' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnetrzne lub zewnetrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy.

Użyj putty lub zainstaluj telnet w opcji "Programy i Funkcje Windows"

Nie znam sie na PUTTY, moze ktos mi pomoc na gg albo innym komunikatorze?

Nie pomagamy na forum przez gg itp.

Po zainstalowaniu telneta i wpisaniu telnet 192.168.1.1 pojawil sie taki oto komunikat, lecz nadal nie moge dostac sie na 192.168.1.1 :frowning:

i co teraz????

A teraz pojawia sie to:

czyli ustawiłeś hasło.
Teraz przejdź do części gdzie przez program winscp kopiuje się firmware na router i wykonuje się polecenie sysupgrade.
Wgraj tam Gargoyle: http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitude_adjustment/ar71xx/gargoyle-1.6.2.2-ar71xx-tl-mr3220-v2-squashfs-sysupgrade.bin

Ok, chyba sie udalo, tylko jakie haslo mam wpisac? to co ustawilem wczesniej nie dziala :confused:

Ok :slight_smile: juz wpisalem hasło: "password" i weszło.
Jednak dalej nie łączy z modemem Huawei 3131 (obsługuje on LTE z PLAY).
Takie mam ustawienia:

a jednak mimo to modemu brak na liście:

a po wybraniu opcji Skanuj urządzenia jest to:

Jakieś nowe pomysły ktoś ma jak zrobić aby modem był wykrywany i router działał?

Ustaw go:
Połączenie 3G/4G NDIS
Protokół Ndis
interfejs wan wwan0
Urządzenie /dev/ttyUSB0

Ustawiłem i też nie łączy... :frowning:

Daj log z routera