Problem z wifi, ruterem

Witam, krotko mówiąc oglądałem rożne filmy czy to instrukcje na temat mego problemu i żaden nie pomógł mi go rozwiązać. Mam ruter tp-link, do czasu było wszystko dobrze lecz zauważyłem iz na laptopie czy to tez na telefonie wifi się rozłącza kilka sekund go niema i znów jest, (na stacjonarnym gdzie podpięty jest ruter tego problemu niema) wkurza to bo nawet spokoju filmu czy pograć sobie nie można. Trosze o pomoc, dodaje jeszcze zdjęcie ostawień rutera w razie potrzeby

Co to za model TP-linka? Jakie łącze? Zainstaluj inSSIDer-a i daj obrazek z zakładki NETWORKS.

model to wireless N ADSl2+ jesli o to chodzi, lacze neostrada 10m. Porogram pobieram, ale moze wina tkwi w ustawieniachr rutera

Dokładnie model bym poprosił.
Właśnie dlatego poprosiłem o instalację inSSIDer-a aby zdiagnozować problem z siecią bezprzewodową.

model TD-W8951ND, przepraszam ze tak truje lecz nurtuje mnie ten problem a nie moge poradzic sobie sam :slight_smile: dodam ze mieszkam na wsi gdzie nikt w poblizu niema hmm wifi a ten internet na urzadzeniach sie rozlacza i wlacza jak by sie ponownie laczyl czy cos. zaraz zrobie ten program

hha ze tak to ujme "dupa", program zamiast sie odpalic pokazuje mi bym zainstalowal .Net Freamwork co mmyslalem ze posiadam jakies takie oprogramowanie :slight_smile:

Musisz zainstalować Netfreamworka-a.

heheh wiecej kilkania i nerwow niz postepu, a ze tak zapytam spotkaliście sie juz z takim problemem

To znaczy z jakim problemem routera czy instalacji inSSIDer-a?

:slight_smile: rutera i sieci wifi ze sie rozłącza na innych urządzeniach niż jest ruter zainstalowany :slight_smile:

Na co dzień rozwiązujemy takie problemy. To normalne w sieciach bezprzewodowych (poziom sygnału, zakłócenia, duże tłumienie ścian czy stropów).

dziwna rzecz teraz miwystepuje jednym slowem odklad jestem tutaj a jest to pare ladnych minut, moj problem jak by znikl wifi na laptopie ciagle jest nie ma przerw w polaczeniu no magia magia :)ale jak juz zawracam czas to wykorzystam go na maksa:P

To tak jak z dentystą jak się pójdzie to ząb przestaje boleć :wink:

no dokladnie:) ale nic ok instaluje te Net cos tam bo zla wersje pobieralem :slight_smile: a co do mieszkania czy domu ruter jest zaraz przy monitorze zawsze byl laptop na kolanach, tv i innego rodzju sprzetu niema w poblirzu no na parterze tylko jesli to jest wazne :slight_smile:

Opis mało mówi, dopiero pomiary coś więcej powiedzą. Poziom sygnału itd.

okidoki wiec jak już porobię wszystko ja pisałeś/as wyżej to dam znać :slight_smile: tylko czekaj tu nigdzie nie odchodź noc jest długa i damy rade myśle :slight_smile:

Niektórzy idą jutro rano do pracy :wink:

a takie coś jak wy robicie to nie jest praca:)

troche potrwa to bo jakos mam slabysz trafnser teraz wiec cierpliwosci :slight_smile:

My forum w większości traktujemy to jako hobby. Sam widzisz że jest to "nieoficjalne" forum TP-linka.