Problem z wifi, ruterem

no fakt i chyba sam tp link nie ogrania tego tak jak wy :slight_smile:

Spoko nie musisz "słodzić" każdy z nas wie co potrafi :wink:

oj tam nie slodze tylko prawda chyba taka jest :slight_smile: a mi ciagle pobiera matko kochana zaraz wywale te caly ruter za okno

To nie będziesz miał dostępu do internetu :wink:

dostep mam bo wlasnie pisze przez ze stacjonarki gdzie podpiety jest ruter laptop tez narazie odbiera sygnal i nie rozlacza sie ale wiesz :slight_smile:

bardziej mi chodzi o to iz zapobieagc takiemu dzialaniu jaie ma czasem miejsce z wifi bo zakupilem gre i lekka lipa bedzie jak zbuduje miasto i w polowie mi neta rozlaczy :slight_smile:

Jeszcze się miasto zawali i co będzie :slight_smile:

hmm program dziala ale gdzi pisze wi-fi adaptet nie znajduje sieci :slight_smile: i do zakladki networks nie mam dostepu

jaja po calosci sa nie dosc ze zawracam teraz glowe bo rpoblem znikt jak by to jeszcze ten program no zalamac sie idzie :slight_smile: ta dzisiejsza technologia, kiedys wystarczyl pegazus i juz swiat mial kolory :slight_smile:

Musisz wybrać twoją kartę bezprzewodową, jeżeli oczywiście zainstalowałeś ją na komputerze który taką kartę posiada.

tytyryty :slight_smile: teraz mi to piszesz:) bezprzewodowa jest na lapku pewnie w stacjonarce raczej nie:)

inSSDIer to program do pomiaru sygnału i raczej na karcie przewodowej nic nie pokaże. Pisałeś że masz problem z siecią bezprzewodową więc?

Po pierwsze zabezpiecz sobie sieć hasłem WPA2, po drugie ten poziom sygnału jest cały czas stabilny?

jak mowilem mieszkam na wsi i w takim miejscu ze dwa domy dalej nawet komputera nie maja czy smartfonow by odbierac sygnal ale zaloze pozniej a czy poziom sygnalu, tak ciagle jest taki sam niema wiekszych skokow

chodzi o sygnal, ta niebieska linia ?

Prosze nie pisać postów jeden pod drugim. Proszę używac przy odpowiedziach przycisku "modyfikuj" Nie zastosowanie do zasad forum nagrodzę odpowiednio. CHACA

Niema co tutaj polemizować zdecydowanie za słaby sygnał sieci wifi -70dBm na granicy stabilności działania .Jedynie szukać alternatywnego miejsca położenia komputera .

czyli mozna ujac iz ruter jest zepsuty, a raczej uszkodzony, bo urzadzenia typu laptop czy telefon znajduja sie hmm poltora metra od rutera wiec raczej dogodniejszego miesjca nie znajde :slight_smile: a ze tak zapytam jaki powinien byc sugnal dBm?

Jak masz możliwość to sprawdź sygnał na innym laptopie , bo te półtora metra to żadna odległość dla sygnału.Sygnał wifi powinien być poniżej -70dBm czyli -60dBm itd.

Poziomy sygnałów jakie powinny być w linii prostej od routera.
0,3m -25
1m -30
1,5m -33
2m -36
3m -40
reszty nie zmierzę bo już wchodzi w grę tłumienie ścian.