Problem z wejsciem do GUI routera TP-Link Archer MR200

Prawdopodobnie za szybko wlaczylem automatyczne ip w karcie.. Po prostu bylem pewien ze jak juz zniknal ten pasek uploadu to w sumie 5 sekund i juz powinno byc, wiec pasek zniknal, 5 sekund minelo i od razu zmienilem ip na automatyczne po czym zauwazylem ze dioda resetu dalej sie swieci, troche sie wystraszylem wiec zmienilem z powrotem ip na karcie i chcialem zrobic to samo ale juz po resecie routera jestem w tym momencie w ktorym wlasnie jestesmy.

Bledem pewnie nie bylo to ze za szybko zmienilem ip a to ze wylaczylem router kiedy byla dioda resetu.

NO faktycznie przerwałeś mu w momencie kiedy kasował flasha.
Teraz zostaje wylut pamięci i zaprogramowanie na programatorze.

Innymi slowy mowiac rozkrecanie routera tak:(?

Bo jezeli tak to z elektronika jestem jeszcze wiekszym lajkiem niz z tym.

No dobrze moze inaczej zapytam, co powinienem zrobic teraz? Tak bardziej jasno..

Jak nie lutowałeś w SMD to nawet nie zaczynaj bo możesz go wyrzucić odrazu. I tak do tego potrzebujesz programator SPI Flash.

Czyli w moim przypadku ratunku brak. No troche jestem wkurzony nie ukrywam ale to tylko i wylacznie moja wina wiec coz, trzeba to z jakims specjalista skontaktowac tak?

Tak. Taki który potrafi zaprogramować kość pamięci.
Do tego trzeba jeszcze wsad przygotować.

Znasz sie na tym prawda? Moze z Toba mozna byloby sie jakos ugadac?

Mój najbliższy wolny termin to za jakieś 2 tyg. w przerwie po świętach i przed majówką.

Drogo za cos takiego? W sensie wiesz, nie wiem czy juz lepiej nowego routera po prostu nie kupic chociaz ten wcale tani nie byl..