Problem z WDR3600

Nie, nie klonowalem. Przy konfiguracji nic sie nie pokazalo o klonowaniu.

No to musisz wejść w zakładkę Clone mac i wpisać adres fizyczny karty sieciowej na której miałeś dostęp do internetu.

Ok działa :smiley: Po kablu i wifi jest ok. Dzięki za pomoc.
Jeszcze żeby wifi na tym telefonie działało.
Ale to już chyba zostawie bo sie troche boje ze znowu sie cos zje...

Tak jak pisałem, WPA2/AES tylko że w komputerze musisz usunąć sieć i połączyć się ponownie,

A jak ją usunąć sieć z komputera? Opisz wszystko dokładnie bo ja sie za bardzo nie znam.

Zmieniasz konfigurację na WPA2/AES.
W Centrum sieci i udostępniania masz zakładkę Zarządzaj sieciami bezprzewodowymi. Tam masz listę zapamiętanych sieci. Klikasz prawym i usuwasz swoją sieć z tej listy. Potem normalnie z listy sieci (SSID) wybierasz ponownie swoją nazwę i klikasz połącz. Wpisujesz hasło o po sprawie. Podobnie robisz na telefonie z tym że tam nazywa się to "zapomnij sieć". Wybierasz ponownie swoją sieć, wpisujesz hasło i powinno działać,

Tylko, że komputer mam podpięty kablem.

No to zmiana rodzaju kodowanie na WPA2/AES nie powinna mieć wpływu na twoje połączenie, jeżeli oczywiście zmieniasz to w Wireless Secuirty na routerze.

Tak zrobiłem wczoraj i właśnie mi rozłączyło.

Absolutnie niemożliwe. Konfiguracja radia nie ma wpływu na połączenie kablowe WAN czu LAN.

Zmieniłem na WPA2/AES, zapomniałem sieć, połączyłem od nowa i dalej nie otworzy żadnej strony.

Co to za telefon model, system operacyjny? Sprawdź czy adresacja jest ustawiona na "automat"?

Xperia Neo V, Android 2.3.4. Gdzie sprawdzić tą adresacje?

Mniej więcej jak tutaj w linku:

Mam tutaj Adres MAC, Adres IP i moge wybrac statyczny adres ip (adres ip, brama , maska sieci , dns1, dns2). Tylko, że nie moge zmienić tego adres MAC klikam w to i nic sie nie otwiera.

Adres mac zostaw tak jak jest, pytanie czy pobieranie adresów jest w automacie a jeżeli jest to jaki adres dostaje urządzenie?

Nwm jak to sprawdzić. Masz tu zdj jak to wygląda.

Gdy wejde w np adres IP to rozwija sie miejsce zeby wpisac adres i tyle.

Raczej powinieneś odznaczyć ten statyczny adres IP!? Tak aby telefon pobrał sobie go z DHCP routera.

Bez zmian.

hmmm co znaczy bez zmian? Nie wiedzę tego? Dostałeś jakiś adres z routera?