Problem z WDR3600

Po tej zmianie wgl nie mam Internetu na komputerze. Zmienilem spowrotem ale dalej nie ma. W końcu zresetowalem router do ustawień fabrycznych i nic. Gdy dalem rozwiąż problem to pisze zeby zresetować router. Resetowalem kilka razy i nic. Skonfigurowałem router od nowa z plytki i nic...

O to chodzi aby usunąć sieć z systemu i ponownie połączyć się z siecią routera.
Wpisujesz login i hasło poprawnie?

Mógłbyś napisać jak to zrobić?
Szukałem w Google ale tam jest tylko o sieci bezprzewodowej a komputer mam podłączony po kablu.
Tzn jakie haslo? Przy konfiguracji?

Login i hasło od dostawcy jeżeli chodzi ci o konfigurację dostępu do internetu, Bierz pod uwagę że nie widzę w którym miejscu jesteś i czy masz dostęp do internetu na routerze.

Przy konfiguracji nie musiałem wpisywać żadnych loginow/hasel. Gdy kupiłem router sam go skonfigurowałem i byl Internet i po kablu i wifi.

Co masz w ipconfig /all po podłączeniu komputera do kabla dostawcy (bez TP-linka):

Kabel od dostawcy mam podniety do switcha TL SF1008D. Teraz podpialem od switcha prosto pod kompa

Nic mi to nie daje bo brak dostępu do internetu. Co to za dostawca? Ma w sieci jakieś filtrowanie adresów fizycznych lub inna autoryzację dostępu?

Dostawca to integra. Chyba malo znane ale u mnie w regione sporo ludzi to ma. O filtracji i autoryzacji nic mi nie wiadomo. Mam dzwonić do nich żeby mi to zrobili czy moze format pomoże?

Co ma wspólnego "format" z działaniem internetu na routerze? Podłącz ten router i daj obrazek z zakładki status routera.

Jednak najbardziej chodziło mi o port WAN czyli połączenie ze światem.

Jak teraz korzystasz z internetu?

Z telefonu (nie wifi, od plusa)

Dla mnie wygląda w ogóle na jakiś problem z internetem u tego dostawcy. Ten switch możesz odłączyć i dać bezpośrednio kabel od dostawcy?

Zrobiłem tak i nadal nie ma. Wlaczylem rozwiązywanie problemów i pisze "karta sieciowa polaczenie lokalne nie ma poprawnej konfiguracji protokołu IP"

Pozostaje kontakt z dostawcą internetu. Może być to problem (awaria) internetu.

W TCP/IPv4 wypełniłem te pola. Jest internet. Tylko czy teraz jak podłącze switcha i router będzie działać po kablu i wifi?

Skąd ja mam wiedzieć jak i czym wypełniłeś?Wróżką ani czarodziejem nie jestem. Nie znam konfiguracji sieci twojego dostawcy bo i skąd?