Problem dyndns

Witam proszę o pomoc - poradę , mianowicie mam konto na dyndns.org premium opłacone do 2016 r. nie wiem dlaczego ale od 8.lutego wszystkie routery przestały aktualizować ip w domenie , nic nie było zmieniane grzebane itp , szukałem w necie nie mam żadnych info pomoc dyndns to kpina może ktoś z forum coś wie ?

Też mam konto na dyndns i kilka domen nic niepokojącego nie słyszałem, wszystko działa poprawnie. Są to routery różnych marek?

no właśnie większość mam tp-linki wskazuje że połączenie succes ale i tak lipa nie zmienia ip w domenie ? nie wiem o co chodzi

Napisz do supportu dyndns-a może to jakiś problem indywidualny lub jakaś blokada konta z ich strony.

no tak jak pisałem 3 meile poleciały i nic najdziwniejsze że mam 25 domen i tylko kilka nie odświeża nie wiem dlaczego tzn w skali 50/50 i to mnie męczy klient dzwoni i nie wiem co mam mu powiedzieć tak naprawdę .

Te nie odświeżające się to TP-linki? Czy nie ma na to reguły?

właśnie przeważająca część to tp-linki adsl i zwykłe routery ( jest tam zew ip ) na wanie

Po resecie prądowym też nic się nie dzieje?

no właśnie nie !! gdzieś info poszło że orange jakieś porty blokuje ponoć

To dlaczego mój prywatny adres się odświeża? Też mam orange i ADSL-a.

to dobre pytanie dlaczego z routerami nic nir było robione a jednak niektóre działają inne nie masakra

Szukał bym problemu w samej usłudze i działaniu serwera ddns,

No właśnie tylko dyndns ma mnie głęboko w d... nie odpowiadają na meile i tyle specjalnie skonfigurowałem nowego adsl 8950 zaraz po konfiguracji spokojnie sie wlogował do dyndns ale już po restarcie nic kompletnie nic nie wiem co robić macie jakieś pomysły ??

Konto na DDNS masz oczywiście opłacone na rok?

Kurde kont miałem do kwietnia przedłużyłem je do 2016 zapobiegawczo !

To nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Tak jak pisałem mam kilka domen ddns na różnych ruterach i nic się z nimi nie dzieje.

Odpisali już z supportu?

Witam,
Mam identyczny problem na nowiutkim routerze TP-Linka TD-W8951ND ADSL na neostradzie oraz u innego klienta na jakimś edimaxie ADSL na netii, którego soft wygląda identycznie jak w tym TP-Linku. W TP-Linku zaktualizowałem firmware, bez powodzenia, w logach wciąż informacja o błędzie komunikacji z dyndns, u klienta w edimaxie wcześniej działało, a ostatnio taki sam błąd jak w TP-Linku. Konfigurację sprawdziłem na swoim routerze netiaspot na netii i działa ok. Podejrzewam, że dyndns coś zmienił u siebie.

Nie, bazowałem na oryginalnym sofcie, chciałem szybko uruchomić klientowi podgląd z rejestratora i nie miałem czasu bawić się w eksperymenty. Poza tym router jest nowy i nie chciałem stracić gwarancji.

Proszę podaj numer seryjny lub zdjęcie naklejki twojego TP-linka.