Po wgraniu oprogramowania MR 3220 nie żyje

Witam
Wgrałem nowe oprogramowanie
gargoyle-1.6.0.1-ar71xx-tl-mr3220-v2-8M-16M-squashfs-sysupgrade.bin
i pali się tylko lampka power.

Masz zmieniony flash na 8 lub 16MB? Jeśli nie to próbuj recovery i wgraj inny soft bez 8M-16M w nazwie.

Ale nie mam wcale komunikacji z ruterem. Do recovery jest jakiś program?

Włącz router z wciśniętym przyciskiem reset. Jak zapali się dioda WPS to recovery zadziała.

Zapaliła mi się ostatnia dioda ala kłódka.
Jak działa ten recovery to jaka jest procedura do przywrócenia tych ustawień.
Proszę nie pisać postu pod postem - użyj opcji Edytuj //Heinz

Tryb Recovery w TP-Link (na przykładzie TL-WR842ND v2)

Prawdopodobnie adres routera dla MR3220 to 192.168.0.66

Kolego jakiś postęp tego wgrywania jest widoczny?
Bo karta sieciowa sobie plumpa już 40 min.

w programie tftp32 widziałeś jakiś postęp pobrania pliku? Normalnie przesyłanie pliku powinno trwać około 5 sekund. i około minuty wgrywania softu do routera( robi się to automatycznie). Po tym router powinien się normalnie uruchomić.
Jaki soft mu podajesz? Możesz wyłączyć firewall na czas wgrywania softu. Karta LAN ustawiona dobrze?
ip komputera to 192.168.0.66

Kolego Kupiłem modem Plusa MF 823 i nie wykrywał go wgrałem więc oprogramowanie - gargoyle-1.5.10.12-ar71xx-tl-mr3220-v1-squashfs-sysupgrade modem jakoś działał ale nie mogłem zdalnie włączać i wyłączać z panelu rutera i wgrałem ten soft co jest wyżej i tak się porobiło.
Adres IP 192.168.0.66 chociaż w instrukcji jest 192.168.0.66 (też sprawdziłem)
ustawienia karty ok
Robię wszystko wg instrukcji ,postępu żadnego nie widać.

Coś blokuje. Kabel podłączasz do portu LAN czy WAN? Może spróbuj do drugiego. po zmianie adresu na karcie sieciowej wyjmij i włóż kabel ponownie. Ustaw odpowiednio kartę w programie.

Tutaj kolega miał podobny problem.

Dziękuje za pomoc .
Może polecisz jakieś oprogramowanie żeby współpracowało z ZTE MF 823

http://eko.one.pl/gargoyle-pl/attitude_adjustment/ar71xx/gargoyle-1.6.0.1-ar71xx-tl-mr3220-v2-squashfs-factory.bin
Tego wgraj.

Wgrałem ale tego to już nie wiem jak ustawić.