PING i Pakiety

Dlaczego nie masz? Masz chyba jakiś komputer z kartą przewodową ethernet?

Antena jest na dachu a dach jest nie osiagalny.

A kto ci każe wchodzić na dach!? :o
Kolego chyba nie czytasz tego co piszę:

chodziło mi o podłączenie komputera bezpośrednio do anteny zewnętrznej za zasilaczem PoE
Zasilacz ma dwa porty PoE i LAN. PoE idzie do anteny a LAN do TP-linka. Więc odłączasz TP-linka i podepnij się tam komputerem. Sprawdź jak zachowuje się łącze.

Aha spx sorka nie zrozumialem. Sorka

Witam przepraszam że nie odpowiadałem lecz miałem przygotowania na święta i spr osobiste.
Jak podpinam laptopa przez kabel bezpośrednio nie do routera ping nie skacze i jest 50/60.

No to teraz diagnostyka pozostaje adres wp.pl oraz IP lub domena serwera z którym masz problem - połączenie przez router oczywiście (tak jak normalnie korzystasz z internetu).

Okej używam tego teraz programu i sprawdzę.

Możesz też typowym tracert wp.pl ale to tylko chwilowa diagnostyka. Im więcej informacji tym lepiej.
Jak wygląda jeszcze sam ping do bramy (routera) czy jest stabilny.

Tu jest plik txt z programu.

Jak wygląda jeszcze sam ping do bramy (routera) czy jest stabilny.
A jak to sprawdzić .
Czy chodzi Tb o tym że jak podłączam się do routera jaki jest internet?
Jeśli tak to dobry internet lecz ten PING,nie da się grac w nic

Na speedtest.net szybkość neta i upload jest tak jak w umowie więc spx.
Kolego mała uwaga - nie piszemy postu pod postem tylko używamy guzika "Modyfikuj" bo to się źle czyta - Administrator

Musisz zrobić to na dłuższym dystansie bo tu oprócz małych problemów u dostawcy (25% loss) nic u ciebie nie widać.

Dłuższym dystansie to znaczy? Mam to dłużej robić?

Oczywiście że tak, 30minut może nawet godzina.
ping do bramy czyli ping do najbliższego routera. Bramę znajdziesz wpisując do cmd ipconfig
waw02s06-in-f68.1e100.net - to jest serwer z grami?

Sorka który to ten ping do bramy?

Jest napisane "Default Gateway"
Tp-linka masz podpiętego przez port WAN?

TP-link podłączony przez WAN tak.

Możesz spróbować także konfiguracji jako AP, bo kilka więcej przeskoków przez podsieci (NAT-owanie) też nie służy stabilności
TP-Link konfiguracja jako AP:

Próbowałem prze konfigurować na ten 2 sposób i teraz nie mam netu w calym domu.

Pewnie coś zamieszałeś, wyłączyłeś DHCP na twoim TP-linku? Kabel z PoE do portu LAN routera?