PING i Pakiety

Witam mam problem gdy gram w gry MP np CS:GO tracę pakiety LOSS and Choke i jak włączam rozrywkę to jest ping 100/150 potem spada, czasami podczas rozrywki skacze ping i tracę pakiety . Tak samo w CMD jak sprawdzam ping w wp.pl lub innej np to wszystko fajnie ale potem pokazuje ms 174, 200 ,300 i spada i pakiety 30% lub mniej.
Mam w domu 2 komputery:

  • laptop łączy się przez WiFi wbudowany
  • PC stacjonarny przez kartę sieciową USB WiFi TL- WN722N ( tu jest problem )
    Router ma najnowszy Firewall
    Router mieści się na strychu TL-WR740N Internet radiowy upload 1Mb/s download 4Mb/s Operator GIGA

Pokaz screena z programu inssider w miejscu gdzie komputer stacjonarny jest.

Masz 50% odpowiedzi. Internety radiowe jak i LTE nie nadają się zbytnio do gier.

screen z Inssider dam zaraz.
wiem ze radiówka top gówno lecz przedtem tak nie było!

Aha nigdy nie korzystałem z tego Programu inssider z czego w tym programie mam dać screen?

Sygnał jest poprawny, masz możliwość sprawdzenia dostępu do internetu i jego stabilność bez TP-linka tak aby wykluczyć problem z dostawcą?

Nie rozumiem jak mam sprawdzic?
Dostep do internetu mam
Jak sprawdzić tą stabilność bez TP-LINKA

Jak masz dokładnie dostarczony ten internet od operatora?

To tak dostawca TP-LINK 4/1MB/s
Internet radiowy ktory laczy sie z anteną na dachu.

TP-link nie jest dostawcą a tylko routerem, chodziło mi o podłączenie komputera bezpośrednio do anteny zewnętrznej za zasilaczem PoE no i sprawdzenie stabilności tego internetu. Będziesz miał jasność czy to dostawca czy TP-linka "psuje" twój ping w grach.

Sorka dostawca Giga
internet dostarczany Radiowo przez antenę do urządzeń domowy przez Router.

Nie mam możliwości podłączenia się bezpośrednio do anteny.

Dlaczego nie masz? Masz chyba jakiś komputer z kartą przewodową ethernet?

Antena jest na dachu a dach jest nie osiagalny.

A kto ci każe wchodzić na dach!? :o
Kolego chyba nie czytasz tego co piszę:

chodziło mi o podłączenie komputera bezpośrednio do anteny zewnętrznej za zasilaczem PoE
Zasilacz ma dwa porty PoE i LAN. PoE idzie do anteny a LAN do TP-linka. Więc odłączasz TP-linka i podepnij się tam komputerem. Sprawdź jak zachowuje się łącze.

Aha spx sorka nie zrozumialem. Sorka

Witam przepraszam że nie odpowiadałem lecz miałem przygotowania na święta i spr osobiste.
Jak podpinam laptopa przez kabel bezpośrednio nie do routera ping nie skacze i jest 50/60.

No to teraz diagnostyka pozostaje adres wp.pl oraz IP lub domena serwera z którym masz problem - połączenie przez router oczywiście (tak jak normalnie korzystasz z internetu).

Okej używam tego teraz programu i sprawdzę.