LTE Play - Internet na kartę 19 zł

http://4glte.play.pl/

Od miesiąca testuję internet od operatora Play w technologii LTE .Obecnie posiadam ten starter za 19 zł ale doładowując go ,możemy włączyć internet na 30 dni za 45zł w technologi LTE jak i również w 3G. Warunkiem jest być w zasięgu macierzystej sieci Play .Pakiet możemy włączyć za pomocą kodu [b]111644*1# oraz na koncie play24 Operator ma zapis w regulaminie że po wykorzystaniu 100 GB może nałożyć na nas ograniczenie transferu tzw. "lejek" i prędkość wtedy maksymalnie jest do 2Mb/s. Oczywiście nie robi tego odgórnie i nie przycina zaraz po wykorzystaniu 100GB . W moim okresie rozliczeniowym tzn od 09.01.2015 do 09.02.2105 wykorzystałem 160GB bez jakiegokolwiek ograniczenia ze strony operatora .

Pakiety na koncie Play24

Regulamin usługi:

Do odbioru LTE używam takiego sprzętu jak :

  • Router TP link WDR4300 z wgranym softem Gargoyle . Konfiguracja:
  • Modem Huawei E3272s-153 Hilink
  • Antena Dualna LTE/4G 15dBi Mimo Cybertech

Wg. mapki operatora nie jestem w zasięgu LTE . Zasięg uzyskuję dzięki antenie

Parametry oraz prędkości jakie uzyskuję:

Komenda ping

Pobieranie

2.7MB/s

Pomiarów dokonywałem w jednym czasie tzn. różnica jest ok 1 minuty . Jak widać różnie to wygląda dla danych speed testów , wskazania te należy brać z "przymrużeniem oka" .
Dla mnie osobiście jest to alternatywa dla obecnego operatora jakim jest Neostrada w Orange świadcząca mi usługę w technologi ADSL do 10Mb/s . Maksymalnie na obecnej lini mogę uzyskać 3Mb/s i uploadu ok 0.6Mb/s .
Dla porównania neostrada:

Play