Czy da się połączyć TD-W8960N z routerem IDU-100

To ty jesteś właścicielem tej sieci i po coś ją rozbudowywałeś a chyba po to żeby z niej korzystać. Ustaw sieć bezprzewodową na 802.11n i 40MHz na TP-Linku
Zabezpieczenia masz skonfigurowane? Wpisujesz poprawne hasło?

tak jest to moja sieć i rozbudowałem ja chciałem przedłużyć sygnał WIFI. Niestety podstawowy router IDU nie posiada WDS i robie AP. Zmieniełem ustawienia o te chodzilo?

to?

piesze ze połaczono ale nadal brak dostępu do internetu. Moze coś tu mam zrobić?
teraz przeczytałem to co na czerwono napisałeś. DOSTOSUJE SIĘ
połączylo sie choć jak próbuje przelączyć sie na kompie to piesze ze połaczono ale nadal brak dostępu do internetu.

Dopisz na sztywno jakieś DNS-y np. 8.8.8.8 do telefonu i sprawdź czy coś się zmieni.
Wifi i konfiguracja zaawansowana w telefonie.

połączylo sie choć jak próbuje przelączyć sie na kompie to piesze ze połaczono ale nadal brak dostępu do internetu

[quote="ndsmd, post:26, topic:8885"]połączylo sie choć jak próbuje przelączyć sie na kompie to piesze ze połaczono ale nadal brak dostępu do internetu
Modyfikuj wiadomość[/quote]
Pokaż obrazek z komputera a dokładnie ipconfig /all :slight_smile:

prosze

Dopisz DNS-y tak samo jak do telefonu na sztywno z ręki. Adresacja IP może pozostać w automacie.
8.8.8.8
8.8.4.4

zrobiłem ale nadal bez zmian

sprawdź czy odpowiada komenda w cmd

ping 192.168.0.1
ping wp.pl
ping 8.8.8.8

odpowiada wszystkie pingi . Zmodyfikowałem rowież siec domową i polaczyło mnie z internetem

Czyli masz teraz dostęp do internetu przez W8960N?

nie bo chyba nie mam zidentyfikowanej sieci do TP link i cały czas mi ładuje . Pisze połączono ale nie ma dostepu do internetu

dziekuje za pomoc. Chyba wszystko działa jak należy. DZIEKUJE ZA POMOC !!!!!!

No miejmy nadzieję, przetestuj i zdaj relację. W razie problemów zapraszamy ponownie. Temat pozostawiam otwarty.