Ciągłe rozłączanie TL-WR842ND

Witam,
Zakupiłem TL-WR842ND i jak na razie jestem z niego bardzo niezadowolony ...
Mam z nim problem- ciągle się rozłącza. Internet chodzi, wifi też, ale co chwilę się rozłącza i pomaga tylko wyciągnięcie wtyczki od routera ...
Już sam nie wiem czy to nie wina laptopa ... niby internet chodzi na dwóch telefonach, jak odpalę laptopa to sieć jakby się zawiesiła ... i nie ma nawet połączyć z routerem.
Na karcie w laptopie ustawiłem 20Mhz i niby trochę jest lepiej bo wifi wytrzymuje z 1h, ale po zgaszeniu laptopa i odpaleniu go ponownie router tak jakby się zawieszał ...
Na poprzednim D-link nie było takich problemów.
Macie może jakieś sugestie? Zastanawiam się czy nie oddać tego routera i kupić czegoś z gamy d-link - bo tak funkcjonować się nie da ...

Po lanie jak się laptopem podłączysz też takie objawy są .

Po lan nie do końca testowałem - router jest w miejscu mało dostępnym i siedzenie z laptopem przy nim było by bardzo ciężkie ...
Jedynie konfigurowałem go przez lan - wtedy nie było żadnych problemów...
Od napisania posta już dwa razy go musiałem restartować =(

Wrzuć screena z programu Inssider.

Może być z tego programu?

Przeskakuj laptopa programem adwcleaner i informuj o wynikach. Skoro na pozostałych urządzeniach masz internet to wszystko może wskazywać na laptopa.

# AdwCleaner v4.108 - Log utworzony 18/01/2015 o 08:00:43
# Aktualizacja 17/01/2015 przez Xplode
# Database : 2015-01-13.2 [Live]
# System operacyjny : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# Użytkownik : Witek - WITEK-KOMPUTER
# Ścieżka : C:\Users\Witek\Downloads\adwcleaner_4.108_www.INSTALKI.pl.exe
# Opcja : Szukaj
***** [ Usługi ] *****
Usługa Znaleziono : WindowsMangerProtect
***** [ Pliki / Foldery ] *****
Folder Znaleziono : C:\ProgramData\WindowsMangerProtect
Folder Znaleziono : C:\Users\Witek\AppData\Roaming\PriceFountain
***** [ Zadania ] *****
Zadanie Znaleziono : Driver Booster Scan
Zadanie Znaleziono : Driver Booster Update
Zadanie Znaleziono : Price Fountain
***** [ Skróty ] *****

***** [ Rejestr ] *****
Klucz Znaleziono : HKCU\Software\InstallCore
Klucz Znaleziono : HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Settings\{B608CC98-54DE-4775-96C9-097DE398500C}
Klucz Znaleziono : HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{B608CC98-54DE-4775-96C9-097DE398500C}
Klucz Znaleziono : HKCU\Software\SupHpUISoft
Klucz Znaleziono : [x64] HKCU\Software\InstallCore
Klucz Znaleziono : [x64] HKCU\Software\SupHpUISoft
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\Classes\CLSID\{B608CC98-54DE-4775-96C9-097DE398500C}
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\Classes\MxBtbase.BtDatabase
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\Classes\MxBtbase.BtDatabase.1
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\Classes\MxBtbase.BtRecord
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\Classes\MxBtbase.BtRecord.1
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\Classes\MxBtbase.BtRecordset
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\Classes\MxBtbase.BtRecordset.1
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{B608CC98-54DE-4775-96C9-097DE398500C}
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\omiga-plusSoftware
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\SupTab
Klucz Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\supWindowsMangerProtect
Klucz Znaleziono : HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Eventlog\Application\WindowsMangerProtect
***** [ Przeglądarki internetowe ] *****
-[img] Internet Explorer v11.0.9600.17496
Ustawienie Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main [Default_Search_URL] - hxxp://isearch.omiga-plus.com/web/?type=ds&ts=1420141759&from=cor&uid=ST500LT012-1DG142_S3P3YTMVXXXXS3P3YTMV&q={searchTerms}
Ustawienie Znaleziono : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main [Search Page] - hxxp://isearch.omiga-plus.com/web/?type=ds&ts=1420141759&from=cor&uid=ST500LT012-1DG142_S3P3YTMVXXXXS3P3YTMV&q={searchTerms}
Ustawienie Znaleziono : [x64] HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main [Default_Search_URL] - hxxp://isearch.omiga-plus.com/web/?type=ds&ts=1420141759&from=cor&uid=ST500LT012-1DG142_S3P3YTMVXXXXS3P3YTMV&q={searchTerms}
Ustawienie Znaleziono : [x64] HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main [Search Page] - hxxp://isearch.omiga-plus.com/web/?type=ds&ts=1420141759&from=cor&uid=ST500LT012-1DG142_S3P3YTMVXXXXS3P3YTMV&q={searchTerms}
-[img] Mozilla Firefox v34.0.5 (x86 pl)
[ea4clmy7.default] - Wpis znaleziony : user_pref("extensions.quick_start.enable_search1", false);
[ea4clmy7.default] - Wpis znaleziony : user_pref("extensions.quick_start.sd.closeWindowWithLastTab_prev_state", false);
*************************
AdwCleaner[R0].txt - [3303 octets] - [18/01/2015 08:00:43]
########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[R0].txt - [3363 octets] ##########

No ale jak router się zawiesi to nie ma połączenia na żadnym z urządzeń, na d-link nic się nie rozłącza a laptopy i urządzenia te same w domu.

Już dziś 4 razy się rozłączył od 7:50 :frowning: Nawt po przeskanowaniu i usunięciu wszyskiego co ten programik znalazł.
A jak włączę na laptopie obsługę 40Mhz to internet ciągle się rozłącza.
Dokładnie to wygląda tak, że na ikonce od wifi pojawia się zółty znaczek i teoretycznie pokazuje, że jest połączony, ale brak dostępu do interentu jednak jak chcę połączyć się z routerem w tym momencie to niestety nie mogę.

Ustaw szerokość 20 MHz i wybierz kanał 11 lub 13.

Nic to nie pomogło :frowning: Jedynie co to zasięg wifi troszeczkę się poprawił, ale jak się rozłączał tak się rozłancza dalej ...
Wydaje mi się, że to jest wina routera bo teraz syn ogladał bajkę na tablecie i ta sama sytuacja:(
Może to router jest uszkodzony?

Zrób prosty test na stabilność łącza. Jak zacznie coś się dziać to daj printscreen-a -


Długo czekać nie musiałem

To jest oczywiście połączenie bezprzewodowe? Możesz sprawdzić na kablu co się dzieje?

Problem jest raczej z routerem. Jeśli możesz to ustaw go tymczasowo w inne miejsce.
Spróbuj jeszcze zaktualizować oprogramowanie. Jeśli to nie pomoże to wymień router u sprzedawcy.

Tu jest cały czas stabilnie?

Na kablu lepiej ...
Oprogramowanie już sprawdzałem i aktualizowałem jest najnowsze :frowning:
Czyli router muszę odesłać :frowning:
Tak jest jak narazie wszystko smiga ładnie ale na kablu :frowning:
P.S Przepraszam za post pod postem

Pokaż nam zakładkę Status routera i Wireless Settings.

Najśmieszniejsze jest to, że od kiedy mój laptop jest na kablu na wszystkich innych urządzeniach internet działa nie przerwanie...
Czyli tak jakby mój laptop był winny, ale co on może robić źle że rozłącza połączenie >?