Brak Portu WAN i internetu

Nie mam takiego pliku w tej lokalizacji , od czasu kiedy zrobiłem sobie exroot na pendrive 512mb.

A ile potrzebuje aria miejsca .

Co mogą oznaczać te komunikaty?

j

Te komunikaty oznaczają brak miejsca przez co unzip nie może wykonać swojej pracy.
Domyślam się że wypakowujesz to w /tmp a tam jest tylko/aż 14MB miejsca ( używa RAM) może spróbuj wypakować to w jakimś katalogu na extroocie a potem przenieś to do /www

Sprawdziłem wersję aria2 która jest na eko z wersją jaka jest w trunku i dość dużo się różnią dlatego tego pliku nie ma.

Heinz skąd pobierasz tą aria ? W której są te pliki i jest możliwość ingerencji?

Ja mam z repo trunka bo używam snapshotów a nie stabilnych wydań.

Trzeba by napisać do Cezarego aby zaktualizował aria2 u siebie. Nie wiadomo też czy zaktualizuje ją dla starszych wydań.

Najlepiej więc będzie korzystać z poradnika na stronie eko.one.pl

Heinz czy mógłbyś mi doradzić jaką wersje i gdzie szukać wersji najodpowiedniejszej dla tego 1043nd v1.8, zainstalowałem sobie gargoyle-1.10.0.1 i net trochę przyśpieszył jaka wersja byłaby najodpowiedniejsza według Ciebie?

aha czyli to co oni mają na eko ta atria jest starsza ?
a Cezaremu trzeba napisać by zaktualizował?

Chyba najodpowiedniejsza jest ta co masz.
Nowsze wersje bazujące na LEDE 17.01 czy nowym openwrt potrzebują więcej RAMu.
Znów pakiety dla OpenWrt 15.05 nie są aktualizowane. W nich jest aria2 w wersji 1.18 a nowsza wersja to 1.33 dostępna dla LEDE i nowego openwrt.

Możesz napisać. Nie wiadomo czy jeszcze coś zbuduje dla wersji z 2,5 rocznym stażem.