Brak możliwości wejścia na router

Dokładnie taki, to mój problem czy może coś po stronie dostawcy? Da się ogarnąć ten mój router? A jak bym wysłał zdjęcie z drugiego routera? Coś może to pomoże? Bo mam stary w domu też

Co ma dostawca wspólnego z adresacją w sieci wewnętrznej której aktualnie brak?
Dopisz do karty sieciowej podłączonej do routera adres 192.168.1.200 maska 255.255.255.0 i próbuj się zalogować na router lub sprawdź czy odpowiada ping 192.168.1.1:

Wpisałem ping i transmisja nie powiodła się. Tak jest napisane.

No to pozostaje sprawdzić czy działa tryb recovery bo widocznie coś się oprogramowanie nie wgrało poprawnie:

Niestety nic nie działa. Mam funkcje reset/wps lecz nie mam symbolu kłódki na diodach ale myślę że u mnie to jest to dioda dwóch zawinietych strzałkę i jeśli robię pierwszą opcje to te strzałki się zapalaja w ciągu tych 5 sekund lecz nic nie mogę wejść na router a przy drugiej opcji również nic się nie dzieje dodam tylko że przy drugiej opcji router się na pewno nie resetuje.

Nie wiem o jakiej drugiej opcji mówisz. Jeżeli doda się zapala w ciągu 5 sekund to możesz zastosować tryb recovery. Wszystko jest w poradniku.

Czytałem poradnik i postąpiłem tak jak napisane pierwsza opcja to tak jak Pan teraz napisał, a drugie jeśli by nie było u mnie tej pierwszej opcji. Napisałem kłódki nie mam ale dioda od wps czyli dwie skrecone strzałki mam w diodach i zapala się w ciągu pięciu sekund od momentu trzymania przycisku reset i włączenia routera lecz wszystko zostaje po staremu czyli brak dostępu do routera niestety.

Poczekaj na kolegę Heinz-a on tu jest specjalistą od openwrt więc może on co pomoże w twoim temacie.

Sam się tutaj zgłosi czy mam szukać jakoś po forum? Wysłałem na maila zdjęcie ikony moim zdaniem od wps ale kłódki nie mam niestety.

To jest znak WPS-a w niższych modelach jest to kłódka.

Kolego jak sam widzisz jest to forum nieoficjalne i nikt nikogo nie zmusza tutaj do pracy czy odpowiedzi. Pomagamy dobrowolnie i wtedy kiedy mamy chwilę wolnego czasu.
Podałem rozwiązanie które nie działa lub nie umiesz sobie z nim poradzić, więcej pomysłów nie mam.
Pozdrawiam!

Recovery w tym przypadku działa, ale myślę że nie będzie potrzebne. Spróbuj zacząć od trybu failsafe.

Zacznij od tego:

  1. włącz router
  2. poczekaj aż dioda sys (gwiazdka - druga z lewej) zacznie mrugać
  3. masz 3 sekundy aby nacisnąć/klikać przycisk na routerze ( dowolny). W Twoim przypadku to reset/WPS.
  4. dioda sys zaczynie szybko mrugać.
  5. Teraz potrzebujesz ustawić adres IP na karcie sieciowej na: Konfiguracja adresu IP - system WINDOWS
    IP 192.168.1.2
    Maska 255.255.255.0
    Reszta puste
  6. Potrzebujesz klienta Telnet.
  7. Łączysz się z IP: 192.168.1.1 protokół telnet
  8. po połączeniu wpisujesz polecenie:
    firstboot
    reboot -f
    po restarcie router powinien się uruchomić.

Sprawdź czy możesz wejść na stronę konfiguracyjną http://192.168.1.1/

Jeśli tak to przywróć adresy IP na karcie sieciowej na "Automatycznie pobieraj adresy IP"
Coś nie działa? Napisz dokładnie co i co zrobiłeś.