Brak możliwości wejścia na router

Proszę pilnie o pomoc. Jestem laikiem chciałem zrobić upgrade softu gargoyle było wszystko ok chciałem zainstalować Dlna ale oczywiście pamięci nie było więc zrobiłem exroota niby wszystko ok ale mimo to że router wykrywal 450 Mega miejsca miałem informacje ze nie można zainstalować dlna bo brak miejsca więc chciałem zrobić do starego softu i teraz mam problem ponieważ nie mogę wejść na router żeby coś zrobić internetu oczywiście nie mam. Proszę o pomoc.

Co to za model routera? Jakie oprogramowanie wgrałeś ostatnie? Jak zachowują się diody na routerze?

Tp link Wdr 4300 ostatnia wersja to było gargoyle 1.8.0 a backup chyba był ze starego1.6.2.2 diody zachowują się tak jak by wszystko było ok wszystkie świecą tak samo jak był sprawny

Chodziło mi raczej co wgrywałeś chcąc wrócić do oryginału!? Po podłączeniu przewodu dioda od portu zapala się? Czy dostajesz adresację z DHCP routera?

Kiedyś zrobię na routerze plik backupbyła zakładka taka jak wszedłem na router i myślałem że to wystarczy jak mi się wywali. Do oryginału nie chciałem wrócić tylko to starszej wersji gargolca bo tam działał internet

Chyba nie czytasz dokładnie moich pytań :frowning:

Sorry jestem zielony jeśli o to chodzi gargolca kiedyś też wy na forum mi pomogliscie wgrać

Bez konkretnych informacji z twojej strony trudno będzie pomóc!?

Co podać dokładnie?

Kolego wystarczy przeczytać dokładnie moje wcześniejsze posty.

Przeczytałem model podałem ostatnią wersje gargoyla też i o diodach też napisałem

Nie wiem jak sprawdzić adresacje dhcp, co wgralem to napisałem i nie wiem o co chodzi bardziej, na routerze miga mi zasilanie gwiazdka dwa WiFi jeden symbol komputera i ufo

ipconfig /all - kiedy jesteś podłączony do TP-Linka przewodowo - [url=https://tplinkforum.pl/t/polecenia-konsolowe-w-cmd/6251

Piszesz że chciałeś wrócić do oprogramowania firmowego więc napisz w jaki sposób? Jaki dokładnie plik wgrałeś link lub nazwa?

Masz 4 porty LAN (żółte) , wpinając przewód z komputera zapala się dioda od tego portu (komputerek)?

Komputer jako diody to się pali nawet jak w inny port przelacze to zapala się inna dioda komputera. Jeśli chodzi o soft to było tak miałem gargoyle 1.8.0 ar71xx generic tl wdr4300 v1 squashfs factory a potem chciałem wrócić do wersji 1.6.2.2 ar71xx tl wdr4300 v1 squashfs factory.bin i wgralem plik backup gargoyle 20141215 222048.tar i się wysypał wtedy nie mogę wejść na router. A jeśli wpisuję komendę ipconfig to okienko się pokazuje na ułamek sekundy nawet nie zdarzę odczytać co tam jest

Jeszcze raz odsyłam do poradnika w linku. WIN+R potem wpisujesz cmd i dopiero w konsoli ipconfig /all

I wyskoczyło mi okno ale nie wiem co i gdzie mam sprawdzić czy jest ok a zdjęcia z telefonu wysłać nie mogę klikając na stronie wyślij plik.

Załącz inne pliki do postu: - próbowałeś na samym dole.

A można prosić maila do Pana to bym zdjęcie ekranu wysłał.próbowałem nie reaguje przycisk wyślij plik mimo że przy wybierz plik jest włączone zdjęcie nazwa przynajmniej.

Nie wiem co wpisałeś ale coś ci nie poszło
ipconfig /all - ze spacją, interesuje mnie karta ethernet połączenie lokalne to które jest podłączone do routera.

Czyli coś z DHCP nie jest tak.
Jaki miałeś ostatnio ustawiony adres IP na routerze, 192.168.1.1?