Brak łączności po zmianie oprogramowania

Witam jestem tutaj pierwszy raz,nie wiem czy jestem na odpowiednim forum.Mój problem polega na tym że po wgraniu oprogramowania Open Wrt na router tl-wr841nd komputer nie może się połączyć z tym routerem.Proszę o pomoc.

Próbowałeś połączyć przez kabel? Działa sieć WiFi?
Spróbuj połączyć się przez telnet do routera np za pomocą Putty

Wifi nie działa

a reszta?

Może zacznę od początku,dlaczego kombinowałem z routerem.Kilka dni temu zakupiłem cyfrowy polsat,w pakiecie jest internet lte wybrałem opcje z modemem LTE HUAWEI E3372,oraz routerem D-LINK DWR-116.W spadku pozostał Mi stary modem TP-LINK TL-WR841ND ,chciał bym stary modem podłączyć do dekodera polsatu w celu oglądania iply itp.Czy jest możliwe połączenie tych routerów bezprzewodowo. Takie pytanie zadałem na innej stronie,w odpowiedzi przeczytałem że jest to możliwe ale po zmianie oprogramowania na tp-linku. Wykonałem następujące kroki :,,,Internet mam tylko z modemu polsatu.Może podłączyć kablem ten router z routerem polsatowym.?
Witam ponownie.Udało się zmienić oprogramowanie tak jak było pokazane w linku,lecz po restarcie routera komputer nie widzi już tego routera,,,
No i stąd ten problem

Zacznijmy od początku. Co wgrałeś do routera? dokładna nazwa.
Jak zachowują się diody na routerze?

Jak się dostać do rutera z zainstalowanym OpenWrt?
Przez www - wpisując w przeglądarce www adres rutera - zwykle jest to http://192.168.1.1 - o ile jest zainstalowane środowisko graficzne!
Przez ssh - przy pomocy programu putty (windows), putty lub ssh (linux), domyślny użytkownik to root. Zadziała, o ile było ustawione hasło
Przez telnet - przy pomocy programu putty (windows), putty lub telnet (linux), domyślny użytkownik to root. Jeżeli ustawiono hasło, to dostęp przez telnet jest wyłączony!
Przez scp - przy pomocy programu winscp (windows) lub scp (linux). domyślny użytkownik to root. Protokół ma być wybrany jako SCP, nie SFTP czy FTP! Dzięki temu można łatwo przesyłać pliki do routera bez instalacji czegoś dodatkowego, można także przy jego pomocy edytować pliki w routerze (choć należy uważać na właściwy format pliku).

Wgrałem to: openwrt-ar71xx-generic-tl-wr841n-v8-squashfs-factory.bin
A diody są wstanie:
1: świeci na stałe
2: świeci na stałe
3: nie świeci
4: prawie na stałe raz na miuntę mrugnie

Czyli OpenWrt bez gui ( pobierałeś z eko.one.pl)
Teraz pobierz program putty.
po uruchomieniu zaznacz protokół telnet i wpisz IP 192.168.1.1 i kliknij open:

Utwórz hasło i resztę zrób za pomocą tego poradnika wgrywając np Gargoyle z eko.one.pl lub openwrt z LuCI z openwrt.org

pobrałem robię wszystko jak na Twoim screenie i wyskakuje to

router podłączony kablem do komputera przez port LAN?

No nie sorry.Czyli podłączyć tp-linka kablem z laptopem, żółte gniazdo w routerze

po podłączeniu mam to

wpisz tam polecenia: (najlepiej wklej prawym przyciskiem myszy)

cd /tmp
wget http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitude_adjustment/ar71xx/gargoyle-1.6.2.2-ar71xx-tl-wr841n-v8-squashfs-sysupgrade.bin
sysupgrade -n gargoyle-1.6.2.2-ar71xx-tl-wr841n-v8-squashfs-sysupgrade.bin

poczekaj az router sam sie uruchomi.

A teraz to

Sorry ale muszę wyjechać odezwę się jak wrócę , jeśli można.

Masz internet na komputerze przez ten router? bo widzę że dostał wan IP 192.168.2.2 ale nie ma dostępu do internetu na nim.

Jak nie będzie internetu to zostaje metoda przez SCP opisana:

Nie internet jest z routera cyfrowego polsatu

Czyli z routera cyfrowego polsatu podłączasz kabel do portu WAN w WR841N a do portu LAN w WR841N podłączony jest komputer?

Nie cyfrowy polsat stoi osobno nie jest połączony z tp-linkiem a tp-link z komputerem jest połączony przez lan

Podłączyłem cyfrowy polsat do wan w tp-link,a z tp-link lan-em do kompa uruchomiłem jeszcze raz putty i jest to

Jesteś Tam kolego?
Proszę nie pisać postu pod postem, to nie chat tylko forum internetowe - Administrator