Awaryjne wgrywanie softu MR3420 V2

Witam, chciałem zmienić oprogramowanie na najnowsze OpenWRT, niestety wgrałem uszkodzony plik.
teraz po właczeniu aktywna jest tylko dioda zasilania, a gdy włącze zasilanie z wcisniętym przyciskem reset, przez chwile tez świeci dioda z symbolem kłódki. Czytałem o trybie awaryjnym w uboot czy to jest to? po podlaczeniu pzez kabel PC widzi Sieć lokana czyli coś działa, jest mozliwość wgrania innego softu przez uboota? router zakupiłem w lutym wiec powinna to byc naj nowsza wersja.
Modyfikuj wiadomość
Próbowałem wg. tego:

nie pobiera softu. Może inny adres niz wskazane tam czyli 192.168.0.66 lub 192.168.1.66?

Postępuj jak w instrukcji;

wgraj plik z tąd:


Oczywiście nazwa pliku musi być inna.
Jakieś pytania, problemy to pisz na forum.

Nic z tego kłódka gasnie po chwili a program nie pokazuje żadnego połączenia, może inny adres ?

możesz pobrać wireshark i przy nasłuchiwaniu na karcie sieciowej będziesz widział czy jest żądanie tftp. oraz będzie widać jaka nazwa pliku jest wymagana.
Czy kłódka zgaśnie nawet jak komputer nie jest podłączony?

Tak gaśnie bez połaczenia również, pobralem , nie widzę zadnych żadan ze strony Routera. Wszystko w załączniku.

zmień ip komputera na 192.168.1.66 i jeszcze raz spróbuj.

Dokładnie to samo brak żądań tftp, dioda gaśnie i tyle ruch zamiera.

Witam
kłódka świeci się cały czas ale nic sie nie dzieje czy raczej co powinno sie dziać w programie tftpd32? oprócz karty lan z nowym adresem jest też pozycja 127.0.0.1 Software Loop
w statusie połączenia bark połączenia z siecią

Zapora/firewall jest wyłączony?
Często to jest winne.
W MR3420 warto też spróbować portu WAN zamiast LAN.