Alternatywny firmware dla Archer c50 v3

Witam, jestem tu nowy jak coś zrobię nie tak to proszę o wyrozumiałość. Mam pytanie czy jest jakiś alternatywny firmware dla tp-link Archer c50 v3.

Jest, ale to bardzo eksperymentalne wsparcie, a sama seria routerów jest opisywana jako problematyczna.
Heinz z naszego forum przygotowywał obrazy dla ludzi, ale to jest LEDE jak rozumiem obsługiwane tylko z linii poleceń (bez nakładki LuCI, którą odpalasz z przeglądarki internetowej):


Trzeba poczekać na Heinza, a ty musisz być gotowy na pracę z linii poleceń jak chcesz się bawić. Jak nie czujesz się na siłach, to lepiej zostawić, zwłaszcza jak działa i robi co ma robić.

Obrazy dla Archer C50v3 są dostępne narazie w wersji rozwojowej. Można je pobrać z:
https://downloads.lede-project.org/snapshots/targets/ramips/mt76x8/

Dawno się tym nie interesowałem ale wcześniej był problem ze stabilnością WiFi na paśmie 2,4GHz. 5GHz powinno działać dobrze jak i reszta routera.

Stosując się do słów Jakuba Danecki chyba sobie podaruję na razie działa i robi co ma robić a jak mam go uwalić przez przypadek to szkoda. Myślałem że jest prosty sposób tak jak TP-Link TL-WR941ND. Tak że dzięki Panowie i będę obserwował temat.