5210G nie moge sie zalogować

OK Jutro jeszcze powalcze z tym bo dzis juz oczy mi padają jestem wykończony 4 dzie jutro walki. Szybciej by było kupic chyba internet z orange :slight_smile:

Zawsze można zlecić to komuś obeznanemu.
Musisz pamiętać starą prawdę że nauka kosztuje (czas albo pieniądze) :slight_smile:
Do jutra, ja też zaraz mykam bo jutro o 7 do pracy :slight_smile:

Wiem wiem że nauka kosztuje :slight_smile: Dobrze że TY pomagasz za darmo bo już dawno bym musiał kupić internet mobilny :slight_smile: Dzięki Kolego zrobiłem przez WAN i śmiga aż miło wszystko :slight_smile: Dziękuję Bardzo jeszcze raz.

Ponownie proszę o pomoc. Nagle internet ,, znikł '' Podobna sytuacja na głownym routerze internet jest a na 843ND nie ma, tzn niby wifi łapie ale nie ma dostępu do sieci. Co znowu mogło się stać?

Witam. Internet znowu padł. Zresetowałem antenę 5210G odbiornik i jest ok internet odbieram z anteny nr1. Lecz nie moge skonfigurować teraz routera 843G . proszę o pomoc czy cos zle ustawiam? Podaje adresy ip : Główny router 8951 :192.168.1.1 Antena nr1. 192.168.1.254 Antena nr2. 192.168.1.253 Router 843ND ustawiłem 192.168.0.1 i załączam screany ustawień z tego routera, dodam, że przewód podłączony pod WAN proszę pomóżcie:

Nie WISP tylko Standard Wireless Router.

Zmieniłem lecz nie pomogło, przez parę sekund pisało że dostęp do internetu i za chwile brak dostępu do internetu.

Pokaż status z tego WR843

Dokładniej możesz? Nie znam sie gdzie mam wejsc i w co?

Tak jak pokazywałeś screeny wcześniej tylko kliknij status na samej górze.

Prosze

coś nie dostaje adresacji ze strony WANu. podłącz ten kabel do komputera i sprawdź czy na nim działa internet. Jeśli nie to coś jest nie tak z antenami. Jeśli wszystko OK to zrestartuj Wr843.

Faktycznie jest problem z antena nr.2 Ale Nie wiem czemu wszystkie diody się świeca, wczesiej resetowałem i internet działał teraz już podłączam i nie działa internet, nie rozumiem.... Jutro powrzucam screany z tamtej anteny. Wczoraj była w nocy burza czyżby się uszkodziła? Ale dziwne to że chodzi po restarcie a po 20min już nie ....

Wstawiam screany z anteny 5210G po bezpośrednim podłączeniu do laptopa gdzie internet jest a po podłączeniu 843 już nie ma. Gdzieś coś zle musi byc ustawione ale co?>? Na 843 nawet dioda od internetu nie świeci się.

Czyli po podłączeniu kabla do portu WAN nie zaświeca się dioda z tego portu?
Spróbuj podłączyć jeden kabel do portów LAN i WAN w tym routerze ( zmostkować te porty) powinny się zapalić diody przy obu portach.
Jeśli komputer na kablu działa to router też powinien.