5210G nie moge sie zalogować

W tej chwili widzisz sieć z WR843ND? Masz do niego dostęp przez przeglądarkę?

Tak tylko z telefonem, juz jestem padniety ;/ 3 dzie z tym walcze, tak mam dostęp

Normalnie z komputera nie ma problemu z dostępem do internetu przez WR843ND?

Nie jest super cały czas korzystam z tego połączenia z 843

No to tak jak pisałem, konfiguracja WR843ND jako router WAN-owy, często problemem jest to że android szuka danych DHCP (adresowych) pod adres IP urządzenia z którym się łączy a u ciebie DHCP na WR843BD jest wyłączone, Adresację w twojej sieci nadaje W8951ND

ok ale teraz 8951 też musze zmieniac ustawienia bo ustawiłem według wszsytko tego:

To chyba wan będzie zablokowany?

Czy ja coś kazałem ci zmieniać na głównym routerze? Pisałem tylko o konfiguracji WR843ND. W głównym nic nie dotykaj bo jest ok teraz!!!
Poza tym to jest dostęp z zewnątrz przez WAN chodzi o to aby nikt ci nie grzebał zdalnie (z internetu) na routerze.

Przezłożyłem przewód do WAN na 843 i jak mam teraz zalogoac sie http://192.168.1.252/ i zmienic adres ip ? Nie moge teraz sie zalogowac

Masz wyłączone DHCP więc musisz dopisać adres znowu ręcznie do karty sieciowej aby dostać się do konfiguracji.

Na jaki adres? bo 192.168.1.100 nie daje rady?

Co nie daje rady? Jeżeli adres IP routera to 192.168.1.252 to karta musi mieć adres 192.168.1. ... (1-254) i musi działać. Oczywiście musi być podłączona do routera.

Przerosło mnie to już nie moge wejsc za zadne skarby w router

Jeszcze raz powtórzę, musisz być bezpośrednio podłączony do WR843ND kablowo czy bezprzewodowo i w tej karcie dopisujesz adresację. Zawsze możesz zrobić reset do ustawień fabrycznych wtedy DHCP będzie działać domyślnie.

OK Jutro jeszcze powalcze z tym bo dzis juz oczy mi padają jestem wykończony 4 dzie jutro walki. Szybciej by było kupic chyba internet z orange :slight_smile:

Zawsze można zlecić to komuś obeznanemu.
Musisz pamiętać starą prawdę że nauka kosztuje (czas albo pieniądze) :slight_smile:
Do jutra, ja też zaraz mykam bo jutro o 7 do pracy :slight_smile:

Wiem wiem że nauka kosztuje :slight_smile: Dobrze że TY pomagasz za darmo bo już dawno bym musiał kupić internet mobilny :slight_smile: Dzięki Kolego zrobiłem przez WAN i śmiga aż miło wszystko :slight_smile: Dziękuję Bardzo jeszcze raz.

Ponownie proszę o pomoc. Nagle internet ,, znikł '' Podobna sytuacja na głownym routerze internet jest a na 843ND nie ma, tzn niby wifi łapie ale nie ma dostępu do sieci. Co znowu mogło się stać?

Witam. Internet znowu padł. Zresetowałem antenę 5210G odbiornik i jest ok internet odbieram z anteny nr1. Lecz nie moge skonfigurować teraz routera 843G . proszę o pomoc czy cos zle ustawiam? Podaje adresy ip : Główny router 8951 :192.168.1.1 Antena nr1. 192.168.1.254 Antena nr2. 192.168.1.253 Router 843ND ustawiłem 192.168.0.1 i załączam screany ustawień z tego routera, dodam, że przewód podłączony pod WAN proszę pomóżcie:

Nie WISP tylko Standard Wireless Router.

Zmieniłem lecz nie pomogło, przez parę sekund pisało że dostęp do internetu i za chwile brak dostępu do internetu.