5210G nie moge sie zalogować

Kolega wszystko już mi chodzi ale mam jeszcze jeden problem a mianowicie internet tylko łapie na laptopie z wifi z 843ND na telefonie nie może uzyskać adresu ip, co trzeba zmienić i gdzie jak byś mógł jeszcze podpowiedzieć to bede wdzieczny.

Głównym routerem w twojej sieci jest?

Tp link W8951ND , jak ustawiłem na 843ND Enable to łączyło z wifi przez telefon nie było problemu z uzyskaniem Ip ale co z tego jak internetu nie było ani telefonie ani w laptopie. Po zmianie na Disabled internet mam tylko na laptopie przez wifi na żadnym innym urządzeniu nie moze uzyskac adresu ip

Na głównym routerze do DHCP masz dopisane jakieś DNS-y (najlepiej te od dostawcy internetu)?

Załączam screan bo nie znam sie :frowning:

Czyli nie masz.
Bezpieczna konfiguracja routerów TP-link na chipsecie Trendchip -

Ustawiłem wszystko tak jak tam i nadal uzyskiwanie adresu ip i nie może połączyć :frowning:

Pokaż ipconfig /all z komputera kiedy łączysz się z Wr843ND

W Laptopie internet bez problemu łączy sie z 843nd a telefonie caly czas ten sam problem

Nie za bardzo widać że dopisałeś te DNS-y. Zrobiłeś SAVE o reboot routera? Masz możliwość bezpośrednio podłączenia się do W8951ND i pokazania ipconfig /all ?

Teraz nie mam możliosci ale faktycznie wpisałem w dns 8.8.8.8 i 8.8.4.4 zapisałem ale nie wiem czemu nie chce sie zapisać po zapisaniu i odświeżeniu jest 0.0.0.0. Router 895 wyłączałem na parę sekund. Dodam jeszcze że z antena nr 5210G telefon łączy się i z routerem głównym też, tylko nie chce z 843 nd

Połącz się jeszcze raz z routerem. DNS-y muszą znaleźć się na karcie sieciowej.
Opcją jest ustawienia WR843nd jako router i podłączenie go WAN-em. Oczywiście włączasz wtedy DHCP, adres IP musisz zmienić na inną podsieć.

Jak wpisuje te DNS to w polu Adres MAC wyskakują te zera i nie da się zapisać. Dziwne bo wcześniej miałem pod lan i nie musiałem nic z dns ustawiac;/ Sam nie wiem jak to miałem ustawione ale z rok temu też pamiętam mi pomagałeś.

Nie bardzo wiem o jakim polu mówisz. Coś ma adres 192.168.1.100 ustawione na stałe.

Zobacz screan wyżej , zaznaczyłem tam te zera na niebiesko, według mnie tam cos ręcznie trzeba wpisać by sie dało zapisać?

Tam nic nie trzeba wpisywać, to jest tabela z adresacją hostów w sieci. Pokazuje Dynamic lub Static.

OK ale to samo tam wyskakuje i nie moge zapisac tych ustawień ręcznych DNS ;/ Czyli próbować na Wlan? czy masz jeszcze jakiś pomysł? Jak Zmieniac na WAN to napisz jaki adres 843Nd mam zmienic z 192.168.1.252 ? i DHCP Enable? czy coś jeszcze?

Co znaczy że nie możesz zapisać ustawień? Wyskakuje jakiś błąd? Dopisz te od operatora jeżeli masz neostradę to
194.204.159.1 i 194.204.152.34 - wpisuj wszystko ręcznie a nie kopiuj.

Wpisuje ręcznie i nic nie pomaga, nie wyskakuje żaden błąd po prostu jak klikam ,, zapisz '' nie reaguje zupełnie na kliknięcie tak jak bym wcale tam nie klikał w niego.

Sprawdzałeś na innej przeglądarce np. IE