ZTE MF910 >> W8960N >> TV Samsung

Witam,
czy możliwe jest skonfigurowanie W8960N tak, żeby był bridgem pomiędzy ZTE MF910 a TV SAMSUNG?
Wcześniej korzystałem z dostawcy internetu radiowego, aktualnie zmieniłem na Plus LTE i TVik łączy z ZTE ale internet nie działa. W8960N śmigał bez problemu, więc chciałbym żeby stanowił on mostek pomiędzy tymi dwoma urządzeniami, przy okazji wzmacniając sygnał.
Proszę tylko nie mówcie, że się nie da :slight_smile:

Raczej będzie problem bo urządzenia są różnej marki. Próbowałeś coś konfigurować?

Tak na szybko MF 910 to mały kieszonkowy router, natomiast TP Link to router/modem Adsl2, u Ciebie potrzeba Extender zasięgu lub dobry repeater. Ewentualnie jakaś zmiana softu w TP linku ale chyba z tego modelu będzie ciężko.

Szczerze mówiąc to bardziej martwi mnie możliwość połączenia z TV niż zasięg. Znacie w takim razie jakiś repeater współpracujący bez problemu z TV Samsung?

Czy TV posiada złącze LAN czy wbudowane WiFi?

Jest i LAN i WIFI. Telewizor Samsung Ue40f6400

Jeśli nie jest daleko to TV powinien złapać sygnał, jeśli nie widać sieci to trzeba się zaopatrzyć w AP lub WiFi Extender

Chodzi o to, że w tym momencie TV łączy się z routuerem ale TV nie ma dostępu do internetu.
Z tego co widzę na stronie konfiguracyjnej ZTE IP jest przydzielane prawidołowo.
Jedyną zastanawiającą rzeczą jest to, że w przypadku telefonu i laptopa w menu ZTE widać ich nazwy przy wydzielonym IP a przy TV jest tylko "*".
Myślicie, że to możliwe że router ma problemy przez nazwę tv "[TV]Samsung" ? Próbowałem edytować tylko, że można tylko to co jest po[TV], tego [TV] nie da się usunąć.

Spróbuj przydzielić statycznie adres IP z puli jaka udostępnia router.

Przydzielałem, mimo to nie działa.

Rozumiem ze wszystkie inne urządzenia typu telefon tablet dostają poprawnie adres z routera i internet działa....?

Tak, telefon i laptop ok. TV wydaje mi sie, ze tez poprawnie dostaje ip z puli. To samo jest w menu zte i to samo na tv przy wlaczonym automatycznym przydzielaniu.